Gwiazda disco polo dopiero co wyszła ze szpitala, a już szaleje w SPA. Po zdjęciach w stroju kąpielowych wnioskujemy, że powróciła do formy

Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, niedawno opuściła szpital. Wiele wskazuje na to, że w pełni powróciła już do zdrowia. A wnioskujemy to po jej radosnych zdjęciach na Instagramie.

Magda Narożna to jedna z popularniejszych gwiazd muzyki disco polo w Polsce. Wszystko za sprawą hitów zespołu Piękni i Młodzi, bo właśnie w tym zespole Magda jest wokalistką. Ostatnio zrobiło się o niej głośno, bo po pierwsze, rozwodzi się z mężem, a po drugie, niespodziewanie trafiła do szpitala. Stało się to pod koniec czerwca. Sama wokalistka napisała wówczas, że "zaatakowała ją beznadzieja bakteria, która wywołała bardzo dużą gorączkę, duszności". Dziś nie mamy już wątpliwości, że Magda czuje się dobrze. Dowodem jej zdjęcia... w stroju kąpielowym. 

Magda Narożna wyszła ze szpitala. Bawi się w SPA

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi szpital opuściła prawie dwa tygodnie temu. A po chorobie nie ma już śladu. Magda wybrała się na urlop do luksusowego SPA, a z racji na to, że jest tam basen, postanowiła pochwalić się zdjęciem w stroju kąpielowym. Figurę ma boską, a na jej twarzy gości uśmiech od ucha do ucha. Widać, że odpoczynek jej służy. 

Co ważne, ze względu na chorobę Narożnej koncerty zespołu Piękni i Młodzi zostały odwołane. Wokalista prawdopodobnie powróci do pracy w ciągu kliku najbliższych dni. 

ZOBACZ WIDEO: Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrót jej choroby. "Wysyłają je za granicę"

Zobacz wideo

DH

Więcej o: