Jessica Mercedes pozbywa się zawartości szafy (poza Chanel). Jej garderoba robi wrażenie, ale ilość ciuchów PORAŻA

Jessica Mercedes przeprowadziła gruntowne porządki w swojej garderobie i chce się pozbyć większości swoich ubrań oraz dodatków. Jak poinformowała na InstaStories, za kilka dni ruszy ich sprzedaż, a pieniądze przeznaczy na wybrany cel charytatywny.

Jessica Mercedes za jakiś czas przeprowadzi się do nowego mieszkania, które remontuje od kilkunastu miesięcy. Choć jeszcze nie jest gotowe do zamieszkania, blogerka już przygotowuje się do tego momentu. Zaczęła od przejrzenia swojej pokaźnej garderoby.

Na InstaStories pokazała, czego się pozbywa. Zobaczcie:

Zobacz wideo
Dzisiaj czeka mnie bardzo trudna misja. Pozbywam się prawie wszystkich swoich ubrań - poinformowała swoich fanów.

Zobacz: Jessica Mercedes pochwaliła się nowym domem. Wnętrza robią wrażenie. "Jest syf, ale trzeba oczyścić i już jest wszystko gotowe"

Jessica Mercedes oczyściła swoją garderobę

Nie jest tajemnicą, że zawartość jej szafy robi wrażenie. Blogerka wydzieliła osobne pomieszczenie w swoim mieszkaniu, gdzie trzymała wszystkie swoje ubrania i dodatki. Na Instagramie zrelacjonowała, jak wyglądał przebieg segregacji rzeczy.

Horror - stwierdziła, wchodząc do garderoby.

Mercedes pozbyła się m.in kurtek, spódnic oraz sukienek. Zrobiła też przegląd swoich dodatków. Z torebek zostawiła sobie tylko tę od Chanel. Wszystkie niepotrzebne jej rzeczy znalazły się w kilku wielkich workach. Jak poinformowała Jess, będzie można je kupić na specjalnym evencie, który zorganizuje w Warszawie. Jedynie markowe produkty będzie można kupić online.

Jessica nie ukrywa, że jest zadowolona z pracy, jaką wykonała. Dlaczego w ogóle się na to zdecydowała? Zdradziła, że doszła do momentu, w którym nie potrafiła się już ubrać. Dzięki porządkom w szafie oczyściła swój umysł, a w jej głowie pojawiły się pomysły na nowe stylizacje.

Chcielibyście kupić coś od Jessiki Mercedes?

AW