Marina Łuczenko pokazała na Instagramie... twarz Klary Lewandowskiej! Reakcja "Lewej" mówi wszystko

Marina i Wojciech Szczęśni świętowali wczoraj pierwsze urodziny swojego syna, Liama. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Anna i Robert Lewandowscy z córką Klarą. Niestety, przez nieuwagę Marina pokazała twarz dziewczynki na filmiku opublikowanym na Instagramie.

Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnych skończył roczek. Z tej okazji dumni rodzice postanowili wyprawić Liamowi huczną imprezę. Motywem przewodnim było "safari", a sama impreza zrobiła na fanach pary ogromne wrażenie. O tym, jak wyglądały urodziny Liama, pisaliśmy TUTAJ. Wśród gości pojawili się również Anna i Robert Lewandowscy z córką Klarą. Oglądając InstaStories Mariny, można było odnieść wrażenie, że zabawa trwa w najlepsze. Jednak do czasu. W pewnym momencie Marina przez przypadek pokazała swoim obserwującym twarz małej Klary.

Zobacz, jak wyglądały pierwsze urodziny Liama

Zobacz wideo

Twarz Klary Lewandowskiej na InstaStories Mariny

Od samego początku, Anna i Robert Lewandowscy robią wszystko, aby zapewnić swojej córce anonimowość. Mimo że para jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, nigdy nie pokazała na zdjęciach czy wideo twarzy Klary. W ich ślady poszli Marina i Wojciech Szczęśni, którzy również postanowili chronić prywatność rocznego już Liama. Obu parom, jak do tej pory, udało się utrzymać kwestie wizerunku swoich pociech w tajemnicy. Aż do wczoraj.

Podczas kręcenia relacji video z imprezy urodzinowej, Marina omyłkowo pokazała twarz Klary Lewandowskiej. Ujęcia zostały szybko skasowane przez piosenkarkę, jednak internauci zdążyli zrobić screeny, które już trafiły do internetu. Zdjęcie, o którym mowa, znajdziecie w naszej galerii. 

Reakcja Anny Lewandowskiej

Jak możemy zaobserwować w mediach społecznościowych, w ostatnim czasie Marina i Anna bardzo się do siebie zbliżyły. Razem ze swoimi rodzinami wybrały się nawet razem na rajskie wakacje na południe Europy, gdzie wspólnie wypoczywały. Mimo to, można pomyśleć, że Lewandowska zdenerwuje się na Marinę za jej wpadkę. Ta jednak zaskoczyła wszystkich pozytywnie. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z urodzin Liama, na którym znalazła się również Marina. Opis pod zdjęciem sugeruje, że Lewandowska w ogóle nie ma do przyjaciółki żalu.

W kobietach jest siła, a razem potrafimy być jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej wyjątkowe
 

Waszym zdaniem, jak powinna zachować się Anna Lewandowska w takiej sytuacji?

KB