Marina zdradziła, gdzie zamieszka z Wojtkiem Szczęsnym po zakończeniu jego kariery. "Ulubione miejsce na ziemi". Totalnie zazdrościmy

Każdy kiedyś musi przejść na emeryturę. W przypadku piłkarzy dzieje się to o wiele szybciej, więc Marina Łuczenko-Szczęsna już myśli o zbliżającej się przyszłości.

Marina Łuczenko-Szczęsna jest spełnioną kobietą, mamą i żoną. Życie u boku piłkarza oraz macierzyństwo zdecydowanie jej służy, ale artystka już myśli o "emeryturze" swojego męża. Zapytana o to, gdzie zamieszkają razem ze Szczęsnym po zakończeniu jego kariery sportowej, odpowiedziała bez wahania.

Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna nie zamieszka w Polsce

W wywiadzie dla magazynu "JOY", artystka zdradziła, gdzie chciałaby zamieszkać w przyszłości. Okazuje się, że Marina myśli o bardzo kuszącej i bogatej lokalizacji.

Gdybym miała wybrać jedno, ulubione miejsce na ziemi, wskazałabym na Los Angeles. Zanim poznałam Wojtka, mieszkałam tam ponad pół roku i zakochałam się w tym mieście bezgranicznie. Już kilka razy zabrałam tam mojego męża i on też je pokochał. Planujemy zamieszkać w Mieście Aniołów całą rodziną, gdy Wojtek skończy karierę piłkarską - opowiada w wywiadzie dla JOYa.
 

A Wy, co sądzicie o decyzji polskiej artystki?

KB

Więcej o: