Marina i Wojciech Szczęśni wyprawili Liamowi pierwsze urodziny. Postawili na oryginalny motyw przewodni. Jest czego zazdrościć

Marina i Wojciech Szczęśni świętują pierwsze urodziny syna, Liama. Z tej okazji para zorganizowała niezwykłą imprezę urodzinową.
Zobacz wideo

Rok temu, a dokładnie 30 czerwca 2018 roku, Marina i Wojciech Szczęśni po raz pierwszy zostali rodzicami. Mimo że oboje regularnie korzystają z mediów społecznościowych i często dzielą się z obserwatorami swoją codziennością, to konsekwentnie dbają o prywatność małego Liama. Pojawiła się jednak dobra okazja, aby to zmienić. Syn artystki i piłkarza skończył właśnie rok, dlatego dumni rodzice postanowili zorganizować mu wyjątkowe urodziny.

Marina i Wojciech Szczęśni zorganizowali Liamowi urodziny

Młodzi rodzice postanowili wyprawić mu huczne urodziny. Marina pochwaliła się zorganizowaną imprezą na swoim InstaStories. Jak możemy zobaczyć, odbyła się ona w wyjątkowo dużym ogrodzie z widokiem na miasto, a tematem przewodnim było "safari". W relacji piosenkarki widzimy figury dużych dzikich zwierząt - żyraf, słoni czy goryli. Nawet jedzenie pasowało do tematu imprezy. Na stole można było zauważyć ciasto w cętki oraz egzotyczne owoce. Nie zabrakło również dużego, kolorowego tortu, a także animatora, który z balonów potrafił zrobić dzikie zwierzęta.

Nie wiemy jak Wy, ale my totalnie zazdrościmy Liamowi takiej imprezy!

KB