Marina i Wojciech Szczęśni wyprawili Liamowi pierwsze urodziny. Postawili na oryginalny motyw przewodni. Jest czego zazdrościć

Marina i Wojciech Szczęśni świętują pierwsze urodziny syna, Liama. Z tej okazji para zorganizowała niezwykłą imprezę urodzinową.
Zobacz wideo

Rok temu, a dokładnie 30 czerwca 2018 roku, Marina i Wojciech Szczęśni po raz pierwszy zostali rodzicami. Mimo że oboje regularnie korzystają z mediów społecznościowych i często dzielą się z obserwatorami swoją codziennością, to konsekwentnie dbają o prywatność małego Liama. Pojawiła się jednak dobra okazja, aby to zmienić. Syn artystki i piłkarza skończył właśnie rok, dlatego dumni rodzice postanowili zorganizować mu wyjątkowe urodziny.

Marina i Wojciech Szczęśni zorganizowali Liamowi urodziny

Młodzi rodzice postanowili wyprawić mu huczne urodziny. Marina pochwaliła się zorganizowaną imprezą na swoim InstaStories. Jak możemy zobaczyć, odbyła się ona w wyjątkowo dużym ogrodzie z widokiem na miasto, a tematem przewodnim było "safari". W relacji piosenkarki widzimy figury dużych dzikich zwierząt - żyraf, słoni czy goryli. Nawet jedzenie pasowało do tematu imprezy. Na stole można było zauważyć ciasto w cętki oraz egzotyczne owoce. Nie zabrakło również dużego, kolorowego tortu, a także animatora, który z balonów potrafił zrobić dzikie zwierzęta.

Nie wiemy jak Wy, ale my totalnie zazdrościmy Liamowi takiej imprezy!

KB

Więcej o:
Komentarze (35)
Marina i Wojciech Szczęśni wyprawili Liamowi pierwsze urodziny. Jest czego zazdrościć!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  To dziecko obchodzi 1 urodziny a ta impreza jak na 18 (pomijam motyw imprezy bo ten dzieciny, ale "przepych" ozdób, ciastka, szklanki z napisem Liam, ten duży napis Liam w ogrodzie :D). Śmiesznie to trochę wygląda....jak taka typowo nowobogacka impreza. Nie dawno dzieci Cristano Ronaldo miały urodziny i o wiele normalniej to wyglądało. A znacznie większa gwiazda i zdecydowanie bogatszy.

 • Gość: Iza

  Oceniono 6 razy 4

  Uwielbiam te "madki" pokazujace każdy szczegół z życia dziecka, ale z odwrócona główką bo przecież chronią jego prywatność ;)

 • Gość: Dam

  Oceniono 8 razy 4

  Zalosne tępaki, które już zapomnieli języka polskiego. To tak jest, jak się z biedy wyjdzie, a później ma się pieniądze..

 • Gość: M

  Oceniono 10 razy 4

  Oglądam insta story Mariny i owszem, jestem pod wrażeniem bo przyjęcie jest piękne, tylko jakoś Liam zaginął w całym tym przepychu. Mama robi wycieczkę po posiadłości, swoje selfie z oznaczeniami wpływowych gości i zabawy w baseni, a przecież w takim dniu to solenizant powinien być jej oczkiem w głowie. Zdaję sobie sprawę że te filmiki to tylko wyrywki z całego dnia ale obraz który sama tworzy sprawia że dziecko zginęło w całym tym blichtrze

 • Gość: Koka

  Oceniono 4 razy 2

  Pod artykułem z Lewandowskimi znowu nie można dodawać komentarzy 😂😂😂

 • Gość: Ja

  Oceniono 3 razy 1

  Dlaczego tam wszystko po angielsku jest napisane? Po Ukraińsku lepiej by pasowało!

 • Gość: W.

  Oceniono 3 razy 1

  To dziecko i tak tych urodzin pamiętać nie będzie... Wszystko dla Szczęsnych i ich " przyjaciół" .i tak w kółko😏

 • Gość: Kati

  0

  Mina Lewandowskiej na fotkach bezcenna

 • Gość: gość

  0

  rzygać mi się chce jak patrzę na tę ukrainkę, a jak coś próbuje śpiewać to sikam ze śmiechu, a tego głupiego wojtusia to mi trochę szkoda, ale ma co chciał - pustą dziunię

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX