Wierzbicka dodała zdjęcie w bikini. Internauci są zaniepokojeni: Zaszalałaś z odchudzaniem. Aktorka zdradziła sekret tak szczupłej sylwetki

Marta Wierzbicka od jakiegoś czasu prezentuje nową sylwetkę. Aktorka sporo schudła, a fani zwracają uwagę, że chyba aż za bardzo.
Zobacz wideo

Marta Wierzbicka tak szczupła nie była chyba jeszcze nigdy. Aktorka dodała na Instagramie zdjęcie z długiego weekendu, który spędzała nad rzeką Narew. Pozuje na nim w bikini. W komentarzu zdradziła, co sprawiło, że aż tak schudła.

Marta Wierzbicka tak szczupła jeszcze nie była

Po raz pierwszy o tym, że internauci zwrócili uwagę na to, że sporo zrzuciła, pisaliśmy w styczniu. Wtedy jednak aktorka tłumaczyła, że "to zasługa perspektywy". Przeczytacie o tym TUTAJ. Z czasem jednak okazało się, że faktycznie jej ciało mocno się zmieniło. Przyznała się, że zaczęła liczyć kalorie. Pomogła jej także aktywność fizyczna, w tym ćwiczenia na siłowni. Na najnowszym jej zdjęciu jednak widać, że nie zrezygnowała z nowego stylu życia. Internauci zwrócili wręcz uwagę na to, że jest już za szczupła.

Strasznie schudłaś.
Mocno zaszalałaś z odchudzaniem.
Jaka chudzinka. Nie odchudzaj się już - piszą zaniepokojeni.
 

Jednak niektórzy jej fani gratulują jej silnej woli i komplementują jej nowy wygląd. Jedna z internautek zapytała się Marty, co robi, że tak wygląda. Wierzbicka odpowiedziała i zdradziła swój sekret:

Staram się regularnie odżywiać i ograniczyłam cukier. A przede wszystkim jestem bardzo szczęśliwa.

Bez wątpienia 28-latce służy nowy związek. Co prawda z ukochanym nie pojawia się na imprezach branżowych, a swój związek trzyma z dala od mediów, to dziennikarze dowiedzieli się, kim jest jej wybranek. Marta od jakiegoś czasu spotyka się z Jankiem, z którym zna się od kilku miesięcy. Mężczyzna pracuje w branży PR i jest menedżerem. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

A Wy co o tym uważacie?

AW