Marta Wierzbicka ma nowego partnera. Znają się od kilku miesięcy, ale dopiero od niedawna przestali się ukrywać. Wiemy, czym się zajmuje

Marta Wierzbicka znowu jest szczęśliwie zakochana. Od jakiegoś czasu spotyka się z nowym partnerem. Wiemy, kim jest i czym się zajmuje.
Zobacz wideo

Marta Wierzbicka długo była singielką. Kilka lat temu była nawet zaręczona z Maciejem Zawadzkim, jednak ich związek rozpadł się w 2015 roku. Jak zapewniała w oświadczeniu na Facebooku, rozeszli się w zgodzie. Teraz znowu jest szczęśliwie zakochana.

Marta Wierzbicka ma nowego partnera

Aktorka długo nie chciała zdradzić, kim jest jej nowy wybranek. Co prawda nie pojawiają się razem na branżowych imprezach i w mediach, jednak często można ich zobaczyć razem na ulicach Warszawy. "Super Express" dowiedział się, że ma na imię Janek i czym się zajmuje.

U jej boku pojawił się przystojny Janek. Znają się od kilku miesięcy, ale dopiero od niedawna przestali się ukrywać. Chłopak pracuje w branży PR i jest menedżerem - zdradził informator tabloidu.
 

Jak na razie Marta nie komentuje swojego nowego związku. Być może jest ostrożna i nie chce afiszować się z nowym uczuciem. Jednak po jej zdjęciach widać, że miłość jej służy, a aktorka wygląda kwitnąco.

AW