Wojciech Szczęsny zażartował z Mariny. Miał zrobić jej piękne zdjęcie, a sfotografował coś innego. Fani pękają ze śmiechu. My też!

Wojciech Szczęsny i Marina wybrali się na wakacje na Mykonos. Małżonkowie cały urlop relacjonują w mediach społecznościowych. Na najnowszym zdjęciu piłkarza widać, że humory im dopisują.
Zobacz wideo

Wojciech Szczęsny i Marina wypoczywają właśnie na rajskich wakacjach na wyspie Mykonos w Grecji. Podczas wypoczynku towarzyszą im również Anna i Robert Lewandowscy. Piłkarze wraz z żonami świetnie się bawią, a wiemy to z ich profili w mediach społecznościowych. Codziennie publikują piękne, pozowane zdjęcia na tle plaży i morza. Zaś wieczorami wychodzą wspólnie do klubów, śpiewają na karaoke, tańczą i bawią się do białego rana.

Wojciech Szczęsny żartuje z Mariny

Marina przywiązuje dużą uwagę do tego, jak prezentuje się w internecie. Na jej Instagramie nie znajdziecie przypadkowych zdjęć. Na wielu z nich widać starannie wypracowane pozy, aby wokalistka wypadła jak najlepiej. W czasie wakacji jej fotografem jest Wojtek. Gwiazda postanowiła zrobić fotkę nad brzegiem morza z zachodzącym słońcem w tle. Z pewnością pięknie by na niej wyszła, jednak mąż postanowił z niej zażartować. Zamiast wykonać Marinie serię zdjęć, robił sobie zabawne selfies.

Classic. Sorry @marina_official

Internautów rozbawił ten żart. Docenili poczucie humoru Szczęsnego:

Hahahaha - kocham!
Zrobiłeś mi dzień. Dzięki.
Płaczę ze śmiechu.
MISTRZ! - czytamy.

Trzeba przyznać, że Wojtek to niezły śmieszek. Szanujemy to.

JP

Więcej o:
Komentarze (29)
Wojciech Szczęsny zażartował z Mariny. Miał zrobić jej piękne zdjęcie, a sfotografował coś innego. Fani pękają ze śmiechu. "Mistrz"
Zaloguj się
 • Oceniono 42 razy 38

  No normalnie nie wyrabiam ze śmiechu coś niesamowitego ale jaja normalnie nie będę mógł zjeść lunch, natychmiast albo jeszcze szybciej dzwonię z tą informacją do brata do Chicago o ile nie śpi

 • Gość: gosc

  Oceniono 27 razy 25

  Problem z wiecznie wypiętym tyłkiem to chyba lordoza lędźwiowa, to się leczy. Problem z wiecznie uniesioną nogą/przykrótką kończyną też da się operacyjnie naprawić. Problem z bólem głowy i wiecznym trzymaniem się za głowę to już do psychologa.

 • Gość: hallo

  Oceniono 13 razy 13

  I PRZYPADKIEM KTOŚ Z FOTOGRAFOWAŁ TO CO ON FOTOGRAFOWAŁ
  PĘKANM ZE ŚMIECHU

 • apoloniusz211

  Oceniono 8 razy 8

  śmiechom nie było końca...omg ale żenada.

 • Gość: jacierpiedole

  Oceniono 7 razy 7

  "Zrobiłeś mi dzień." - to jest naprawdę łamiąca wiadomość!

 • Gość: Me

  Oceniono 6 razy 6

  Szczęsny robił zdjęcie Marinie, a kto robił Szczęsnemu?

 • sztucznypolak

  Oceniono 5 razy 5

  Breaking news!

 • Gość: Jajakobyly

  Oceniono 4 razy 4

  Uśmiałem się jak norka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX