Marina Łuczenko miała pojawić się w "Dzień dobry TVN", ale nie dotarła. Tomasz Karolak zdradził dlaczego. "Po prostu nie wytrzymała"

Marina Łuczenko-Szczęsna miała być gościem "Dzień dobry TVN". Niestety, jak zdradził Tomasz Karolak, wokalistka... rozchorowała się.
Zobacz wideo

W jesiennej ramówce stacji TVN pojawi się serial "39 i pół tygodnia", w którym widzowie zobaczą bohaterów znanych z popularnego dziesięć lat temu serialu "39 i pół". W postać Darka Jankowskiego - wiecznego chłopca i miłośnika punka - ponownie wcielił się Tomasz Karolak, a jego córkę zagrała Marina Łuczenko-Szczęsna. Aktor w sobotni poranek zasiadł na kanapie w studiu "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o szczegółach produkcji. 

Marina Łuczenko-Szczęsna nie dojechała do "Dzień dobry TVN". Dlaczego?

Jak zapowiedziała Magda Mołek, obok Tomka zasiąść miała Marina Łuczenko-Szczęsna, jednak... nie dojechała.

Tomasz Karolak jest z nami na kanapie. Pozdrawiamy Marinę Łuczenko-Szczęsną, która też miała tu być. Co jej zrobiłeś? - powiedziała żartobliwie Mołek do Karolaka.
Zachorowała. My pracowaliśmy wczoraj do trzeciej w nocy, więc... po prostu nie wytrzymała - wytłumaczył koleżankę po fachu aktor.

Sam Karolak opowiedział więc o akcji serialu, która planowana jest na 4 czerwca. W produkcji będą mogli zagrać jej fani.

"39 i pół tygodnia". Możesz wystąpić w serialu

4 czerwca ekipa serialu "39 i pół tygodnia" będzie realizowała całonocne zdjęcia do koncertu Darka Jankowskiego. Podczas zdjęć obecna będzie cała główna obsada serialu, m.in. Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz, Magdalena Lamparska, Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Cezary Kosiński. Produkcja serialu postanowiła zaprosić fanów na plan w ten wyjątkowy dzień. Będą oni mieli szansę wziąć udział w zdjęciach jako statyści. 

Producenci proszą o zgłaszanie chęci uczestnictwa w projekcie:

  • pod telefonem: 731 474 768 lub
  • mailem: koncert39ipol@gmail.com.


Liczba miejsc jest ograniczona. Zdjęcia będą realizowane w warszawskim Parku Praskim. Jesteście zainteresowani?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.