Lewandowscy polecieli na rajskie wakacje. Zabrali ze sobą Szczęsnych. Kierunek? Jeden z najbardziej luksusowych

Wakacje za pasem. Lewandowscy i Szczęśni postawili w tym roku na południe Europy.
Zobacz wideo

Po poniedziałkowym meczu z Izraelem, Robert Lewandowski postanowił odpocząć za granicą. Przypomnijmy, że reprezentacja Polski pokonała swoich przeciwników 4:0. "Lewemu" towarzyszy oczywiście żona Ania, ale nie tylko ona. Jak się okazuje, Lewandowscy polecieli na wakacje razem ze Szczęsnymi. Zdjęciem całej czwórki sprzed prywatnego samolotu pochwaliła się Marina.

 
Czekamy zawsze na te wakacje caaaały rok. A teraz, jak myślicie gdzie lecimy? Aaa i tak będę Was spamować zdjęciami - dopisała wokalistka.

Luksusowe wakacje Lewandowskich i Szczęsnych

Póki co Marina nie zaczęła "wakacyjnego spamu". Wyprzedziła ją Ania Lewandowska, która już pochwaliła się na Instagramie pierwszymi zdjęciami z wyjazdu. Trenerka nie zdradziła, gdzie jest, jednak jak informuje serwis Pudelek, oba małżeństwa wybrały się na wakacje do Grecji, a dokładnie na Mykonos. Wyspa ta jest uważana za jedną z najbardziej luksusowych. Mieszczą się tam butiki największych marek modowych na świecie a gwiazdy i celebryci są jej stałymi bywalcami.

Nocleg w najlepszym apartamencie hotelu Grecotel Mykonos Blu to wydatek rzędu 20 tysięcy złotych. W najtańszej opcji, noc w kompleksie kosztuje półtora tysiąca. Biorąc pod uwagę zarobki Lewandowskich i Szczęsnych, takie ceny raczej nie robią na nich wrażenia. Do dyspozycji gości są też luksusy, takie jak: dwupoziomowy basen bez krawędzi, galeria fitness, sauna, salon piękności, a nawet sklep jubilerski.

Chcielibyście wybrać się na wakacje z WAGs?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.