Książę Harry zostawił Meghan w domu i poszedł na koncert. Od razu wpadł w uściski Rity Ory. Cel był szczytny

Książę Harry zorganizował koncert charytatywny dla swojej fundacji. Wśród gości pojawiła się Rita Ora. Piosenkarka została sfotografowana podczas czułego uścisku z mężem Meghan Markle.

Książę Harry zostawił na chwilę Meghan i Archiego w domu, by pojawić się na koncercie Audi Sentebale w Hampton Court Palace. Cały dochód z wydarzenia został przekazany na rzecz prowadzonej przez niego fundacji. Wśród gości pojawili się m.in. Tom Hardy i James Norton. Nie zabrakło również Rity Ory. Jednak światowe media mówią o piosenkarce głównie za sprawą jej uścisku z Harrym.

Zobacz wideo

28-letnia piosenkarka przyszła na koncert w dość kusej sukience, która eksponowała jej wdzięki. Kiedy zobaczyła księcia Harry'ego, wpadła w jego ramiona. Po spotkaniu z nim nie kryła radości.

Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa, że mogę tu być, wspierać potrzebujących i zbierać pieniądze na tak wielką sprawę - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami.

Rita po raz pierwszy spotkała Harry'ego na Teen Awards w BBC Radio 1 w 2016 roku i powiedziała, że "zapamięta ten dzień na bardzo długo."

AD