Fanka zapytała Krupińską, ilu facetów miała przed Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie powstrzymała się od kąśliwości

Paulina Krupińska na InstaStories odpowiadała na pytania fanów. Jeden z nich zapytał ją o to, w ilu związkach była przed tym, zanim spotkała Sebastiana Karpiel-Bułecką.
Zobacz wideo

Paulina Krupińska od 2014 roku spotyka się z Sebastianem Karpiel-Bułecką. Na początku utrzymywali swój związek w tajemnicy, jednak ich relacja budziła powszechne zainteresowanie. Szybko zostali rodzicami. W 2015 roku przyszła na świat ich córka Antonina, a dwa lata temu ich rodzina powiększyła się o Jędrka. Na ślub zdecydowali się w zeszłym roku.

Paulina Krupińska o swoich partnerach

O Krupińskiej zrobiło się głośno, gdy w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Wtedy spotykała się z bratem Alicji Bachledy-Curuś, Tadeuszem. Byli nawet zaręczeni, jednak w pewnym momencie doszło do ich rozstania. Mówiło się o tym, że mieli różne podejście do kwestii rodziny. Modelka szybko chciała zostać mamą, a jej narzeczony pragnął korzystać z życia bez dzieci. I w sumie wiemy tylko o tych dwóch związkach Pauliny. 

Jej życie uczuciowe interesuje jej fanów. Jeden z nich zapytał się na InstaStories, ile miała partnerów, zanim poznała Sebastiana. Jak widać pytanie nie za bardzo się jej spodobało. 

Nie ma to znaczenia. Zastanawia mnie jedno: Odwaga w zadawaniu intymnych pytań - odpisała z lekką drwiną.

Odpowiedź Pauliny KrupińskiejOdpowiedź Pauliny Krupińskiej Screen z Instagram.com/ pkrupinska

O tym, że Paulina głośno mówi, to co myśli, przekonaliśmy się na planie "Dance, Dance, Dance". Wtedy to nie ukrywała swojego rozgoryczenia decyzją jury, przez którą to ona i Klaudia Halejcio opuściły program. Zarzuciła im, że "w tym odcinku na pewno nie było mowy o tańcu" i nie zgodziła się z tym, że to właśnie one były najgorsze. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

A Wy jak oceniacie jej odpowiedź?

AW