Syn Zenka Martyniuka pochwalił się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i filmem z wesela

Syn Zenka Martyniuka pod 2018 roku wziął ślub. Teraz wspomina tę wyjątkową uroczystość. Pochwalił się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami.
Zobacz wideo

Sprawy rodzinne Zenka Martyniuka od kilku miesięcy wzbudzają duże zainteresowanie mediów. Wszystko przez jego syna Daniela. Chłopak przez długi czas miał konflikt ze swoimi teściami oraz publicznie oczerniał swoją żonę Ewelinę, która była wtedy w ciąży. Jednak, kiedy na świat przyszła jego córka Laura, postanowił się zmienić. Teraz na Instagramie chwali się, że jest dumnym tatą i mężem, a w jego rodzinie konflikty zostały już zażegnane.

Daniel M. pochwalił się filmem z wesela

Danielowi chyba zebrało się na wspominki. Na InstaStory pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu. Chłopak do fotografii dodał miłosne hasztagi:

#Love #Weddingtime.

Daniel MDaniel M screen Instagram/daniel.m

Przypomnijmy, że ceremonia odbyła się 6 października 2018 roku w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Na przyjęcie weselne zaproszono 250 osób. Szacuje się, że cała impreza mogła kosztować milion złotych. Okazuje się, że główną muzyczną gwiazdą był sam Zenek Martyniuk. Gwiazdor z pewnością nie mógł omówić sobie występu podczas takiego wydarzenia. 

Mamy nadzieję, że teraz już wszystko będzie się układać w życiu Daniela i Eweliny.

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.