Syn Zenona Martyniuka pochwalił się uroczym zdjęciem córeczki. Daniel M. jeszcze nigdy nie pokazał tak wiele

Daniel M. pochwalił się zdjęciem swojej malutkiej córeczki. Zrobił to pierwszy raz od jej narodzin. Widać, że Laura jest całym jego światem.

Daniel M. jeszcze niedawno był bohaterem rodzinnego skandalu. Syn Zenona Martyniuka porzucił ciężarną żonę i nie szczędził ostrych słów pod adresem swoich teściów. Ostatecznie wyraził skruchę i pojednał się z Eweliną i jej rodziną. Zrobił to ze względu na chrzest córki. Jednak wiele wskazuje na to, że Daniel stał się wzorowym ojcem. Może o tym świadczyć zdjęcie, które wrzucił właśnie na Instagrama.

Zobacz wideo


W niedzielę Wielkanocą w kościele św. Michała Apostoła w Russocicach odbył się chrzest małej Laury. Na miejscu zjawili się zarówno rodzice Daniela M., jak i Eweliny. A relacją z uroczystości syn Zenka pochwalił się na Instagramie. Ewelina postawiła na iście wiosenną sukienkę pełną kwiecistych wzorów. Daniel wybrał elegancki, klasyczny garnitur, do którego dobrał okulary przeciwsłoneczne. I dobrze, bo tego dnia dopisywała pogoda.

Okazuje się, że syn Zenka wreszcie poważnie zaczął traktować ojcostwo. Na swój instagramowy profil wrzucił właśnie urocze zdjęcie córeczki. Sądząc po opisach, Laura jest oczkiem w jego głowie.

 

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.