Syn Zenka Martyniuka ochrzcił córkę. Kreacja młodej mamy przepiękna, a sama uroczystość w końcu pogodziła zwaśnione rodziny

Daniel M., syn Zenona Martyniuka, w Niedzielę Wielkanocną ochrzcił swoją córkę Laurę. Na uroczystości nie zabrakło przedstawicieli obu rodzin.

Daniel M. szturmem wdarł się do polskiego show-biznesu. Powodem było burzliwe życie prywatne, o którym rozpisywały się przez ostatnie miesiące polskie media. Syn króla disco-polo, Zenona Martyniuka, porzucił ciężarną żonę i nie szczędził ostrych słów pod adresem swoich teściów. W końcu okazał jednak skruchę, a wszystkie błędy zostały mu wybaczone. Doszło też do pojednania skłóconych rodzin, a okazją do tego były chrzciny córki Daniela oraz Eweliny. 

Zobacz wideo

Daniel M. ochrzcił córkę

Chrzest Laury odbył się w Niedzielę Wielkanocą w kościele św. Michała Apostoła w Russocicach. Na miejscu zjawili się zarówno rodzice Daniela M., jak i Eweliny. A relacją z uroczystości syn Zenka pochwalił się oczywiście na Instagramie, gdzie w ostatnim czasie stał się bardzo aktywny. 

Dzięki temu możemy zobaczyć, jak młodzi rodzice prezentowali się w tak ważnym dla ich córki dniu. Ewelina postawiła na iście wiosenną sukienkę pełną kwiecistych wzorów. Daniel postawił natomiast na elegancki, klasyczny garnitur, do którego dobrał okulary przeciwsłoneczne. I dobrze, bo tego dnia dopisywała pogoda. 

Daniel M. i Ewelina ochrzcili córkęDaniel M. i Ewelina ochrzcili córkę Instagram

Po uroczystości kościelnej goście wybrali się do restauracji w pobliskim Turku. Co znalazło się na ich talerzach? Same pyszności. Jak donosi "Super Express", była między innymi rolada z indyka w sosie pesto, pieczeń wieprzowa w sosie myśliwskim czy udko z kaczki z kapustą z cynamonem. A na przystawki serwowano: caprese, polędwiczkę wieprzową z serem blue i oliwkami, sałaty z serem feta i oliwkami, tymbaliki wieprzowe oraz pasztet pieczony z grzybami. Na bogato. 

Wydaje się więc, że w rodzinie Martyniuków w końcu zapanowała miłość i pokój. Oby tylko tak dalej. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.