Irina Shayk złożyła życzenia urodzinowe siostrze. Podobieństwo jest uderzające. Obie są piękne

Irina Shayk w miniony poniedziałek świętowała urodziny siostry. Z tej okazji pokazała ich wspólne zdjęcie. Jak się okazuje, obie są pięknymi kobietami.

Irina Shayk może uważać siebie za prawdziwą szczęściarę. Nie tylko ma przystojnego i oddanego partnera, czyli Bradleya Coopera, słodką córkę Leę, lecz także zawsze może liczyć na siostrę Tatianę. Na profilu na Instagramie modelki pojawiło się ich wspólne zdjęcie.

Zobacz wideo

Irina Shayk z siostrą

Tatiana Petenkova właśnie obchodziła urodziny. Z tej okazji sławna siostra złożyła jej życzenia i pokazała, jak wygląda jej siostra.

Wszystkiego najlepszego dla mojej starszej siostry - napisała.

Kobieta jest starsza od Iriny. Z jej profilu dowiadujemy się, że jest mamą i wychowuje dwoje dzieci: 13-letnią Irinę i 5-letniego Maxima. Oprócz tego mocno angażuje się w pomoc bezdomnym zwierzętom oraz wraz ze sławną siostrą są zaangażowane w pomoc szpitalowi w swoim mieście rodzinnym, w którym odbudowały oddział dziecięcy.

Kobiety są córkami pianistki uczącej w przedszkolu i górnika. Ich ojciec był Tatarem, zmarł z powodu powikłań zapalenia płuc, gdy Irina miała 14 lat. Ich matka jest Rosjanką.

Pod ich zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy nie wiedzieli, że Irina w ogóle ma siostrę!

Ty masz siostrę?!
Piękna rodzina.
Cudowne zdjęcia - komentują.

Nie da się ukryć, że Tatiana urodą dorównuje młodszej siostrze

AW