"Gra o tron". Główne aktorki na premierze nowego sezonu. Serialowa Sansa zachwyciła w białej sukni

"Gra o tron". 15 kwietnia odbyła się premiera pierwszego odcinka 8. sezonu. Kilka dni wcześniej miała miejsce jego uroczysta emisja w Belfaście, na której pojawiły się największe gwiazdy serialu.
Zobacz wideo

Na ten dzień czekali wszyscy fani serialu "Gra o tron". Na HBO pojawił się pierwszy odcinek ostatniego już sezonu bijącej rekordy popularności produkcji. 12 kwietnia odbyła się uroczysta premiera w Belfaście w Irlandii Północnej, na której zjawili się aktorzy, których zobaczymy w tej serii. Największą uwagę na czerwonym dywanie przykuwały grające siostry Maisie Williams i Sophie Turner. Oprócz nich zjawił się także Kit Harringto.

"Gra o tron". Premiera 1. odcinka

Williams, czyli serialowa Arya, dorastała na oczach widzów. Zadebiutowała w 2011 roku, w wieku 14 lat. Dokładnie 15 kwietnia obchodzi urodziny, więc ta data w tym roku jest dla niej wyjątkowo znacząca. Na premierze w Belfaście pojawiła się w landrynkowej sukience, rozkloszowanej na dole. Wyeksponowała ramiona i odważyła się na dość odważny dekolt. Zaszalała też z kolorem włosów, na których pojawił się róż. Całość dopełnił mocny makijaż.

Nieco bardziej stonowanie wyglądała serialowa Sansa. 23-letnia Sophie Turner prezentowała się niezwykle elegancko w długiej białej sukni z rozcięciem w dolnej części kreacji. Włosy gładko zaczesała do tyłu, dobrała delikatną biżuterię i podkreśliła usta czerwoną szminką. Dziewczyny chętnie pozowały do zdjęć i widać, że darzą się sympatią. Czuć, że się zżyły i cieszą się, że znowu mogły razem zagrać. Jednak patrząc na nie aż trudno uwierzyć, że dzieli je tylko rok różnicy!

"Gra o Tron". Sansa i Arya na czerwonym dywanie. Zobacz zdjęcia >>>>>

Jak Wam się podobają ich stylizacje? Będziecie oglądać nowy sezon?

AW