Sara Müldner podbiła serca widzów serialu "Na dobre i na złe" rolą Julki. W tym roku skończy 30 lat i jest piękną kobietą

Sara Müldner przez kilka lat grała w serialu "Na dobre i na złe". Ku niezadowoleniu widzów zrezygnowała z kariery. Teraz pojawiła się w programie "Wielki Test TVP o podatkach".

Sara Müldner była jedną z największych gwiazd serialu "Na dobre i na złe", do którego trafiła w wieku 10 lat. Od 1999 roku wcielała się w postać Julki, córki Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski). Aktorka po ośmiu latach zrezygnowała jednak z udziału w hicie TVP2. Co działo się z nią przez ten czas? Wyjechała do Paryża, gdzie rozwijała swój talent w szkole aktorskiej, a po jej ukończeniu studiowała też filozofię na Sorbonie. Zagrała też w kilku polskich filmach, jednak nie były to wielkie role.

Zobacz wideo

Sara Müldner po latach

Aktorka pojawiła się później w m.in. w serialach "Lekarze" i "Przystań", jednak nie powtórzyła już sukcesu. Zdecydowała się więc zająć dubbingiem, można ją usłyszeć w takich produkcjach jak "Pippi" czy "Toy Story 2". Praktycznie nic więcej o niej nie wiemy, gdyż mocno chroni swojej prywatności. Nie jest w ogóle aktywna w mediach społecznościowych oraz nie bywa na imprezach branżowych.

Obecnie aktorka ma 29 lat, a pod koniec maja będzie świętować kolejne urodziny. Niedawno pojawiła się na salonach. Wzięła udział w show TVP i sprawdziła stan swojej wiedzy w "Wielkim Teście TVP o podatkach". Nie da się ukryć, że czas się dla niej zatrzymał. Dalej jest urocza, a jej uśmiech nic się nie zmienił. Co prawda unikała pozowania na ściance, ale udało się ją dostrzec wśród uczestników programu.

Dalej jest piękna, zgodzicie się z nami?

Sara Müldner aktualnieSara Müldner aktualnie Screen z TVP/ Wielki Test o Podatkach

Sara Müldner aktualnieSara Müldner aktualnie Screen z TVP/ Wielki Test o Podatkach

Sara Muldner w 1999 rokuSara Muldner w 1999 roku EAST NEWS

AW

Więcej o:
Komentarze (33)
Sara Müldner podbiła serca widzów serialu "Na dobre i na złe" rolą Julki. W tym roku skończy 30 lat i jest piękną kobietą
Zaloguj się
 • krzepki.harry

  Oceniono 68 razy 62

  Skoro piszecie o tej całej Sarze, to po kiego wuja pokazujecie Jolę Rutowicz?

 • strach_sie_bac

  Oceniono 22 razy 18

  "Wyjechała do Paryża, gdzie rozwijała swój talent w szkole aktorskiej,..."
  "Aktorka pojawiła się później w m.in. w serialach "Lekarze" i "Przystań", jednak nie powtórzyła już sukcesu. Zdecydowała się więc zająć dubbingiem,..."

  To się rozwinęła!... zawrotna kariera :D

 • Gość: As

  Oceniono 12 razy 6

  Kariera?

 • siwywaldi

  Oceniono 8 razy 4

  Młoda Sara NIE ZROBIŁA już kariery jako Stara :-)
  Ale nie jest to pierwszy taki przypadek. Np. podobnie było z innym "cudownym dzieckiem", czyli Shirley Temple.
  Na naszym trudnym, filmowym rynku, udało się to JEDYNIE Heńkowi Gołębiewskiemu, he, he....

 • Gość: Hahahahaanoi

  Oceniono 2 razy 2

  Dla mnie to była jakaś zarozumiała ruda dziewczynka . Kiedyś tam i nadal pozostała w takim samym niebycie. ...

 • Gość: Józek 2019

  Oceniono 1 raz 1

  To jest dziewczyna a nie kobieta.

 • Gość: Luna

  Oceniono 1 raz 1

  Pamiętam ją jako Julkę z serialu "Na dobre i na złe" zagrała w tym serialu w wieku dziesięciu lat!!A teraz to trzydziestoletnia piękna kobieta!!!Jak ten czas szybko leci!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX