"Rolnik szuka żony". Agata nie jest już z Łukaszem? Jej wpis nie pozostawia złudzeń. Co więcej, zmieniła fryzurę. Czy to zapowiedź nowego rozdziału w życiu?

"Rolnik szuka żony". Wszystko wskazuje na to, że związek Łukasza i Agaty należy do przeszłości. Na jej profilu pojawił się tekst piosenki, który nie pozostawia wątpliwości.
Zobacz wideo

5. edycja programu "Rolnik szuka żony" połączyła Agatę i Łukasza. Rolnik zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Jeszcze podczas nagrywania odcinków para się zaręczyła. Jednak od jakiegoś czasu krążyły podejrzenia, że się rozstali. I wszystko wskazuje, że tak się właśnie stało, a oni podzielili losy Grześka i Doroty, których związek również nie przetrwał próby czasu.

Zobacz:  "Rolnik szuka żony". Grzegorz ogłosił na wizji, że rozstał się z Dorotą. "Odległość nie była jedynym problemem"

"Rolnik szuka żony". Agata rozstała się z Łukaszem?

Agata i Łukasz 'Rolnik szuka żony'Agata i Łukasz 'Rolnik szuka żony' Instagram/rusakagata

Agata na swoim profilu na Instagramie dodała tekst piosenki zespołu Zouzy "Dzięki za wszystko". Jest to list kobiety skierowany do ukochanego, w którym prosi o to, żeby "nie dzwonił do niej więcej". Dalej jest fragment o tym, że "dalej pójdzie sama":

Więc dzięki za wszystko/ Ja nie upadłam aż tak nisko/ I siłę mam/ Dalej pójdę sama/ Już całkiem sama/ Czy to jest taki dramat?/ Wcale nie.
 

Agata napisała pod spodem, że "ta piosenka wyraża więcej niż tysiąc jej słów". Co prawda nie wyznała wprost, że rozstała się z Łukaszem, ale chyba jej post nie pozostawia wątpliwości. Internautki podzieliły się w komentarzach na dwie grupy. Jedne uważają, że to dobra decyzja.

W końcu zmądrzałaś dziewczyno - komentują.

Inne skrytykowały zachowanie Agaty.

Jestem zaskoczona taką decyzją. A wydawał się być w porządku. Pozdrawiam - czytamy.

Agata i Łukasz 'Rolnik szuka żony'Agata i Łukasz 'Rolnik szuka żony' FORUM GWIAZD

Jednak to nie jedyna zmiana w życiu Agaty. Na zdjęciu możemy zobaczyć, że ma nową fryzurę i inny kolor włosów. Po jej uśmiechu widać, że jest szczęśliwa. Rozstanie pozytywnie wpłynęło też na Łukasza, który schudł 12 kg i nie zamierza na tym poprzestać. Co o tym myślicie?

AW

Więcej o: