Marcela Leszczak pokazała stylowy pokój syna. Nie spodobał się jednak wszystkim. Poszło o czystość, ale już się wytłumaczyła

Marcela Leszczak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pokazała dużą część pokoju syna. Jest elegancko, stylowo, ale też niebywale czysto. Pytamy, gdzie są wszystkie zabawki Franka?

Marcela Leszczak dała nam się bliżej poznać w programie "Top Model", jednak smak prawdziwej sławy poznała dopiero, gdy związała się z Michałem Koterskim. Owocem ich miłości jest syn Franciszek, który przyszedł na świat w 2017 roku. Od tamtej pory zarówno Instagram Marceli, jak i Miśka, obfituje w zdjęcia uroczego Franka. To prawdziwy słodziak. Niedawno Marcela pochwaliła się także pokojem syna. Musimy przyznać, że to niebywale stylowy kącik. 

Zobacz wideo

Marcela Leszczak pokazała pokój syna

Pokoik utrzymany jest w odcieniach bieli, szerości, oraz jasnego brązu. Na zdjęciu, które Marcela opublikowała na Instagramie, możemy także dostrzeć, że panuje tam nadzwyczajny porządek. Wszystko ułożone jest na swoim miejscu, na ziemi nie ma ani jednej zabwki, łóżeczko również jest elegancko zaścielone.

Matko, jak czysto. Serio? - napisała jedna z internautek. 

Czy was też chociaż troszkę to zastanawia? Marcela, która chyba spodziewała się takich komentarzy, wyjaśniła: 

Dla niedomyślnych. Pokój na potrzeby zdjęć został uprzątnięty z prywatnych rzeczy.

No i wszystko jasne. Okazuje się więc, że na co dzień panuje tam trochę większy rozgardiasz. I nic w tym dziwnego, przecież właśnie wtedy pokoik dziecięcy zyskuje klimat. Choć pokój Franka na zdjęciu rzeczywiście wygląda wyjątkowo sterylnie, to i tak trzeba przyznać, że kącik jest naprawdę piękny. Zgodzcie się? 

DH

Więcej o: