Misiek Koterski opowiadał o nawróceniu, gdy nagle mu przerwano. Wkurzył się. "Nikt cię tu nie zapraszał!"

Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu za nami. Na wydarzeniu spotkaliśmy m.in. Miśka Koterskiego i jego partnerkę, Marcelę Leszczak. Opowiadali nam akurat o swoim nawróceniu, gdy nagle... przed kamerę wszedł nieproszony gość.

Kiedyś Misiek Koterski prowadził hulaszczy tryb życia i nie stronił od rozmaitych używek, do czego sam się zresztą przyznawał. Dziś jest to już jednak przeszłość. W walce z nałogami pomogła mu ponoć wiara w Boga.

Aktor opowiadał nam o swojej duchowej przemianie na ostatniej prezentacji jesiennej ramówki Polsatu, gdy nagle przeszkodził nam jeden ze "słuchaczy".

Nie głoś herezji! - wykrzykiwał nieznajomy.
Słucham? - dopytywał początkowo Koterski. 
Nie głoś herezji - powtórzył mężczyzna.
Słuchaj, no co mogę ci powiedzieć. Mogę ci tylko współczuć. Nie przeszkadza się, jak się jest kulturalnym człowiekiem. Nie widzisz, że rozmawiamy? Nikt cię tu nie zapraszał - mówił Koterski. 

Jak skończyła się ta dość kłopotliwa sytuacja? Zobaczcie nasze wideo.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak na ramówce Polsatu

Misiek Koterski i Marcela Leszczak wzięli udział w programie Polsatu "The Story of My Life. Historia naszego życia". To właśnie dlatego pojawili się na prezentacji nowej ramówki stacji. Odcinek z tą parą będziemy mogli zobaczyć już jesienią. Będziecie oglądać?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.