Anita Werner długo ukrywała partnera. W końcu przyszła z nim na Telekamery. To przystojny dziennikarz

Anita Werner na wszystkie imprezy zazwyczaj przychodziła solo. Jednak na tegorocznych Telekamerach towarzyszył jej dziennikarz sportowy, Michał Kołodziejczyk.

Telekamery 2019. Anita Werner odebrała w tym roku Złotą Telekamerę, ale chyba nie tylko ten fakt wpłynął na jej świetny nastrój. Prezenterka TVN-u na imprezę wyjątkowo nie przyszła sama, ale w towarzystwie dziennikarza sportowego, Michała Kołodziejczyka. Co łączy tę dwójkę?

Anita Werner z partnerem na salonach

Nieoficjalnie mówi się, że Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są parą od jakiegoś czasu, ale nie chcieli się z tym zdradzać. Na gali Telekamer prezenterka na ściance pozowała solo, ale fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia z partnerem poza czerwonym dywanem. Choć para zachowywała się dosyć powściągliwie i unikała jakichkolwiek czułości, Werner wyglądała na bardzo szczęśliwą i uśmiech nie znikał jej z twarzy. 

ANITA WERNER Z PARTNEREM - ZDJĘCIA >>>>

Wener jak zwykle prezentowała się klasą. Swoją Złotą Telekamerę odebrała w metalicznej mini z golfem, która zakryła jej dekolt, ale odsłoniła bardzo długie i zgrabne nogi. Wyglądała świetnie!

A Wam jak się podoba jej stylizacja?

WJ