Na gali rozdania Telekamer "Tele Tygodnia" jak co roku pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu. Po raz 22. nagrodzono osobowości telewizyjne, które znamy z seriali oraz programów rozrywkowych i informacyjnych. Jeśli chcecie poznać całą listę tegorocznych laureatów, kliknijcie TUTAJ.
Już od kilku lat widzowie Telewizji Polskiej, nie mogą oglądać transmisji z Telekamer. Dlatego powstają streamingi, które umożliwiają internautom śledzenie na żywo tego, co dzieje się na gali. Tym razem można było oglądać rozdanie nagród "Tele Tygodnia" za pośrednictwem Youtube'a oraz Facebooka.
ZOBACZ: Telekamery 2019. Dorota Szelągowska odsłoniła dekolt, Doda w przepięknej sukni. To ona skradła show
Niestety, organizatorzy gali nie sprostali zadaniu i przerosły ich problemy techniczne, które uniemożliwiały odbiór przed ekranami komputerów. W pewnym momencie nastąpiły poważne problemy z dźwiękiem, pogłos i echo. Co więcej, transmisja była przeciążona, dlatego wideo co chwilę się zacinało. To w konsekwencji doprowadziło do zakończenia streamingu w połowie imprezy, przez co internauci nie mogli poznać pełnej listy zwycięzców. Nic więc dziwnego, że wielu z nich bardzo się zdenerwowało i nie szczędziło słów krytyki.
Żenada!
Powinni dostać statuetkę w kategorii "Najgorsza transmisja live"...
Nie podoba mi się to! Zmarnowali mój czas.
Ciągle są problemy. Masakra...
Jestem wściekła, absurdalne, brawo!
ZOBACZ: Telekamery 2019 rozdane. Oto wszyscy laureaci. Niektórzy to spore zaskoczenie
JP