Telekamery 2019. Paulina Koziejowska w niedopasowanej sukience. Zdecydowanie najgorsza stylizacja podczas gali

Paulina Koziejowska pojawiła się na tegorocznej gali rozdania Telekamer. Dziennikarka bardzo chciała zabłysnąć, ale jej kreacja była niestety słabo dopasowana i wyglądała na za dużą.
Zobacz wideo

Paulina Koziejowska poniedziałkowy wieczór spędziła na gali Telekamery 2019. Była partnerka Jacka Borkowskiego z tej okazji postawiła na proste uczesanie i piękny delikatny makijaż. Niestety o stylizacji nie można już wypowiadać się w superlatywach. 

Telekamery 2019. Paulina Koziejowska w za dużej sukience

Koziejowska wybrała ciemną, wieczorową suknię z odważnymi dekoltami odsłaniającymi piersi i plecy oraz koronkami zakrywającymi wycięcie na nodze. Kreacja niestety nie była dopasowana i źle się układała - zwłaszcza w okolicach pach i na plecach. Sama sukienka wydawała się też zbyt przytłaczająca i nie pasowała do drobnej sylwetki dziennikarki. 

Mamy też wrażenie, że w tej stylizacji dzieje się za dużo - są koronki, cekiny, błyszczący i mieniący się materiał. Całe szczęście, że Paulina Koziejowska niemal całkowicie zrezygnowała z biżuterii, stawiając jedynie na duże i ciężkie kolczyki

A jak wam podoba się dziennikarka w takiej odsłonie?

Telekamery 2019 - wyniki > > >

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.