Doda wygrała tegoroczną galę "Telekamery". W obszernej sukni z cekinów wyglądała lepiej niż niejedna gwiazda na Oscarach

Doda na galę rozdania Telekamer przyszła w bardzo efektownej sukni wykonanej w całości z cekinów. Obok tej kreacji nie da się przejść obojętnie.
Zobacz wideo

Doda była jedną z gwiazd, które pojawiły się na gali wręczenia Telekamer 2019. Co prawda wokalistka nie była nominowana w żadnej kategorii, ale za to pojawiła się na scenie, aby wręczyć statuetkę w kategorii "Program rozrywkowy". Gwiazda na tę okazję założyła sukienkę pokrytą cekinami.

ZOBACZ: Telekamery 2019. Dorota Szelągowska odsłoniła dekolt, Doda w przepięknej sukni. To ona skradła show

Doda w błyszczącej stylizacji na Telekamerach

Dorota Rabczewska-Stępień zdecydowanie wyróżniała się na tle gwiazd, które pojawiły się na gali. Miała na sobie błyszczącą suknię, która wyeksponowała dekolt i szczupłą talię. Natomiast u dołu kreacji znalazł się bardzo duży i długi tren. Całość dopełniła torebka wykonana z tego samego, cekinowego materiału. Choć kreacja z pewnością dużo ważyła, to piosenkarka nie wyglądała w niej ciężko. Jest to zasługa Patrycji Kujawy, która zaprojektowała dla Dody tę sukienkę.

Internautom również bardzo spodobała się cekinowa suknia. W komentarzach zachwycali się:

Najładniejszy projekt. Gratulujemy!
Przyznam, że nie wszystkie stylizacje są w moim guście, ale ta wczorajsza... Obłędna
D(i)oda!
Shining like a Star
Rozwaliłaś system, Doda. Mnie się ta sukienka strasznie podoba. Wyglądałaś świetnie.
Wyglądałaś zjawiskowo. Figurę masz rewelacyjną.

A Wam, jak się podoba Doda w cekinach? Trzeba przyznać, że gwiazda prezentowała się iście Hollywoodzko i z powodzeniem mogłaby pojawić się w tej stylizacji nie na Telekamerach, lecz na Oscarach.

JP

Więcej o:
Komentarze (56)
Doda błyszczała na Telekamerach w sukni zrobionej z cekinów. Wyglądała lepiej niż niejedna gwiazda na Oscarach
Zaloguj się
 • Gość: volta

  Oceniono 15 razy 7

  Tylko ten uśmiech taki sztuczny i wymuszony

 • Gość: Vobs

  Oceniono 17 razy 7

  Ciekawe czy sprawa w sadzie byla,robi teraz z siebie niewiniatko a inny to siedzi za byle co

 • Gość: kasia

  Oceniono 29 razy 5

  Coraz lepiej.Kwitnie Doda i pięknieje jak żadna z jej konkurentek.Bardzo dobry kierunek zmian.A na Telekamerach ...POZAMIATAŁA.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 15 razy 5

  Piękna suknia

 • Gość: Cb

  Oceniono 16 razy 4

  Jak na nią jest bardzo dobrze, ostatnio w tej czerwonej sukni wyglądała jak mężczyzna w damskich ciuchach. Zresztą wygląd to nie wszystko, moralnie to dno i kryminalistka, nasyłająca bandziorów w celu wyłudzenia kasy. Całe jej towarzystwo jest szemrane, jak nie koks , jeżdżenie bez tablic, to wyroki za sutenerstwo.

 • Gość: Kim

  Oceniono 5 razy 3

  Doda na tym zdjęciu wygląda tak fajnie niewinnie.
  Wszystko do siebie pasuje : piękny uśmiech, suknia jak dla księżniczki , fryzura, makijaż, głowa skromnie przechylona, wszystko łałałałałał!
  Ciekawe kto szył suknię?

 • Gość: gość kobieta

  Oceniono 21 razy 3

  A co ona robi na telekamerach, niby za co, cyc jak zwykle na wierzchu, to ramiaczko potem pewnie ,,przez przypadek,, się zsunie i będzie wielki szum.

 • Gość: Jojo

  Oceniono 1 raz 1

  A ten rybi ogon ktoś za nią nosił? Widać jak się męczy w tym nowym wcieleniu skromności, miała odejść ze sceny , cały czas czeeekam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX