Doda wygrała tegoroczną galę "Telekamery". W obszernej sukni z cekinów wyglądała lepiej niż niejedna gwiazda na Oscarach

Doda na galę rozdania Telekamer przyszła w bardzo efektownej sukni wykonanej w całości z cekinów. Obok tej kreacji nie da się przejść obojętnie.
Zobacz wideo

Doda była jedną z gwiazd, które pojawiły się na gali wręczenia Telekamer 2019. Co prawda wokalistka nie była nominowana w żadnej kategorii, ale za to pojawiła się na scenie, aby wręczyć statuetkę w kategorii "Program rozrywkowy". Gwiazda na tę okazję założyła sukienkę pokrytą cekinami.

ZOBACZ: Telekamery 2019. Dorota Szelągowska odsłoniła dekolt, Doda w przepięknej sukni. To ona skradła show

Doda w błyszczącej stylizacji na Telekamerach

Dorota Rabczewska-Stępień zdecydowanie wyróżniała się na tle gwiazd, które pojawiły się na gali. Miała na sobie błyszczącą suknię, która wyeksponowała dekolt i szczupłą talię. Natomiast u dołu kreacji znalazł się bardzo duży i długi tren. Całość dopełniła torebka wykonana z tego samego, cekinowego materiału. Choć kreacja z pewnością dużo ważyła, to piosenkarka nie wyglądała w niej ciężko. Jest to zasługa Patrycji Kujawy, która zaprojektowała dla Dody tę sukienkę.

 

Internautom również bardzo spodobała się cekinowa suknia. W komentarzach zachwycali się:

Najładniejszy projekt. Gratulujemy!
Przyznam, że nie wszystkie stylizacje są w moim guście, ale ta wczorajsza... Obłędna
D(i)oda!
Shining like a Star
Rozwaliłaś system, Doda. Mnie się ta sukienka strasznie podoba. Wyglądałaś świetnie.
Wyglądałaś zjawiskowo. Figurę masz rewelacyjną.

A Wam, jak się podoba Doda w cekinach? Trzeba przyznać, że gwiazda prezentowała się iście Hollywoodzko i z powodzeniem mogłaby pojawić się w tej stylizacji nie na Telekamerach, lecz na Oscarach.

JP