Pamiętacie Nel z "W pustyni i w puszczy"? Karolina Sawka pojawiła się na ramówce TVP. W ciemnych włosach wygląda bardzo kobieco

Karolina Sawka pojawiła się na konferencji ramówkowej TVP. Wszyscy pamiętamy ją jako Nel z "W pustyni i w puszczy".
Zobacz wideo

W czwartek odbyła się konferencja nowej, wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. Podczas prezentacji goście poznali nowości, jakie pojawią się niebawem na antenie TVP. Na czerwonym dywanie nie zabrakło największych gwiazd związanych ze stacją, takich jak Ewa Chodakowska, Barbara Kurdej-Szatan i Marcelina Zawadzka.

Karolina Sawka na konferencji ramówkowej TVP

Na imprezie nie zabrakło też Karoliny Sawki. Aktorka w minionym roku dołączyła do obsady "M jak Miłość", gdzie wciela się w postać Kaliny Marczewskiej, koleżanki Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek).

Na konferencji ramówkowej Karolina prezentowała się klasycznie, kobieco i elegancko. Postawiła na czarną, koronkową sukienkę, szpilki w tym samym kolorze i mocny makijaż oczu.

Karolina Sawka na konferencji ramówkowej TVP ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Aż trudno uwierzyć, że aktorka zaczynała karierę w hitowym filmie "W pustyni i w puszczy". Sawka wcieliła się w postać Nel Rawlison i zagrała u boku Adama Fidusiewicza i Artura Żmijewskiego.

Wiele osób przepowiadało jej wtedy świetlaną przyszłość, jednak Karolina zniknęła. Dopiero po latach przypomniała o sobie dołączając do ekipy "M jak Miłość".

Lubicie tę aktorkę?

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.