Joanna Brodzik nie zagra Małgosi Mostowiak w "M jak miłość"? Aktorka wydała oświadczenie

Joanna Brodzik skomentowała ostatnie doniesienia o tym, że miała dołączyć do ekipy serialu "M jak miłość". Aktorka wydała oświadczenie, w którym zdementowała plotki.
Zobacz wideo

Joanna Brodzik zdobyła niesamowitą popularność dzięki głównej roli w "Magdzie M". Po sukcesie tej produkcji, aktorka grała jeszcze m.in. w serii "Nad rozlewiskiem" oraz w serialu "Nie rób scen". Niestety, nie udało się jej powtórzyć sukcesu. Wielki powrót na ekran mógł zapewnić aktorce udział w "M jak miłość", o którym ostatnio rozpisywały się media.

ZOBACZ: Joanna Brodzik dołączy do obsady "M jak Miłość"? Ma być nową Małgosią, jednak wymagania gwiazdy są naprawdę spore

Joanna Brodzik nie wystąpi w "M jak miłość"

Aktorka według doniesień "Super Expressu" miała wcielić się w rolę Małgosi Mostowiak, która obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że tę bohaterkę od samego początku serialu grała Joanna Koroniewska. Podobno Joanna Brodzik za jeden dzień zdjęciowy chciała dostawać aż 8 tysięcy złotych. Jest to największa stawka, którą dostają największe gwiazdy produkcji. Jest wśród nich m.in. Anna Mucha.

Jednak Brodzik zdementowała plotki i wydała oświadczenie. Poinformowała fanów na Instagramie, że nie zobaczymy jej w "M jak miłość".

Z ogromną serdecznością i szacunkiem dla Twórców i Widzów serialu "M jak miłość" chciałabym zawiadomić, że publikowane w mediach informacje na temat mojego udziału w produkcji - nie są prawdziwe - napisała.
 

Z pewnością fani Joanny są zawiedzeni tą informacją.

JP

Więcej o: