Joanna Brodzik dołączy do obsady "M jak Miłość"? Ma być nową Małgosią, jednak wymagania gwiazdy są naprawdę spore

Joanna Brodzik w "M jak Miłość"? To naprawdę jest możliwe. Aktorka postawiła jednak producentom twarde warunki. Chodzi oczywiście o pieniądze.

"M jak Miłość" to już od lat najpopularniejszy polski serial. Widzowie pokochali wielopokoleniową rodzinę Mostowiaków i co tydzień śledzą dalsze losy ulubionych bohaterów. Wielu aktorów często marzy o tym, by móc pracować na planie "Emki". Wszystko to za sprawą faktu, że gwiazdy serialu zarabiają naprawdę dobrze. Obecnie największą gażę za jeden dzień zdjęciowy zgarnia Anna Mucha i jest to aż 8 tysięcy złotych. Jednak już wkrótce przebić ją może Joanna Brodzik. Pojawiły się plotki, że aktorka ma dołączyć do obsady "M jak Miłość", lecz najpierw chce wywalczyć dla siebie pokaźną sumę. 

Zobacz wideo

Joanna Brodzik w "M jak Miłość"?

Jak donosi "Super Express", Joanna miałaby wcielić się w serialu w postać Małgosi, byłej żony Tomka Chodakowskiego, która obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że w tę rolę od samego początku wcielała się Joanna Koroniewska, która kilka lat temu odeszła z "emki" i raczej mało prawdopodobny jest jej powrót. Według doniesień tabloidu, Brodzik za jeden dzień na planie zażyczyła sobie sumę nie mniejszą od tej, którą otrzymuje obecnie Mucha. Z obliczeń wynika więc, że gdyby aktorce udało się uzyskać taką gażę, to w ciągu roku zarobiłaby prawie 800 tysięcy złotych zważywszy na fakt, że liczba odcinków emitowanych w ciągu roku jest naprawdę duża. 

Przyznacie, że suma ta robi kolosalne wrażenie. Z pewnością również pojawienie się Joanny Brodzik w serialu wzbudziłoby ogromne zainteresowanie wśród fanów serialu. Ponownie zostałby poruszony wątek Małgosi, a to mogłoby zapewnić produkcji rekordową oglądalność. 

Myślicie, że istnieje szansa na to, że Joanna Brodzik już wkrótce dołączy do obsady "M jak Miłość"? 

DH

Więcej o: