Joanna Brodzik dołączy do obsady "M jak Miłość"? Ma być nową Małgosią, jednak wymagania gwiazdy są naprawdę spore

Joanna Brodzik w "M jak Miłość"? To naprawdę jest możliwe. Aktorka postawiła jednak producentom twarde warunki. Chodzi oczywiście o pieniądze.

"M jak Miłość" to już od lat najpopularniejszy polski serial. Widzowie pokochali wielopokoleniową rodzinę Mostowiaków i co tydzień śledzą dalsze losy ulubionych bohaterów. Wielu aktorów często marzy o tym, by móc pracować na planie "Emki". Wszystko to za sprawą faktu, że gwiazdy serialu zarabiają naprawdę dobrze. Obecnie największą gażę za jeden dzień zdjęciowy zgarnia Anna Mucha i jest to aż 8 tysięcy złotych. Jednak już wkrótce przebić ją może Joanna Brodzik. Pojawiły się plotki, że aktorka ma dołączyć do obsady "M jak Miłość", lecz najpierw chce wywalczyć dla siebie pokaźną sumę. 

Zobacz wideo

Joanna Brodzik w "M jak Miłość"?

Jak donosi "Super Express", Joanna miałaby wcielić się w serialu w postać Małgosi, byłej żony Tomka Chodakowskiego, która obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że w tę rolę od samego początku wcielała się Joanna Koroniewska, która kilka lat temu odeszła z "emki" i raczej mało prawdopodobny jest jej powrót. Według doniesień tabloidu, Brodzik za jeden dzień na planie zażyczyła sobie sumę nie mniejszą od tej, którą otrzymuje obecnie Mucha. Z obliczeń wynika więc, że gdyby aktorce udało się uzyskać taką gażę, to w ciągu roku zarobiłaby prawie 800 tysięcy złotych zważywszy na fakt, że liczba odcinków emitowanych w ciągu roku jest naprawdę duża. 

Przyznacie, że suma ta robi kolosalne wrażenie. Z pewnością również pojawienie się Joanny Brodzik w serialu wzbudziłoby ogromne zainteresowanie wśród fanów serialu. Ponownie zostałby poruszony wątek Małgosi, a to mogłoby zapewnić produkcji rekordową oglądalność. 

Myślicie, że istnieje szansa na to, że Joanna Brodzik już wkrótce dołączy do obsady "M jak Miłość"? 

DH

Więcej o:
Komentarze (31)
Joanna Brodzik dołączy do obsady "M jak Miłość"? Ma być nową Małgosią, jednak wymagania gwiazdy są naprawdę spore
Zaloguj się
 • Gość: lulaby

  Oceniono 18 razy 18

  Z całym szacunkiem, ale nie za stara ona na Małgosię???

 • Gość: Dariq

  Oceniono 29 razy 15

  Nie, nie i jeszcze raz nie!!! Zastępowanie bohaterów innymi aktorami to głupota. Już wolę jak bohaterowie w serialach umierają.

 • Gość: Hela

  Oceniono 21 razy 13

  To ten niewypał z reklam plusa??

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 10

  a bredzik to tam po co ????? - by dopisali ją do listy płać ????

 • fajny_zajety

  Oceniono 7 razy 7

  Seriale Polskie to taka przechowalnia kulawych aktorów. Tak jak konie wyścigowe które doznały jakiegoś urazu biorą pod opiekę dobrzy ludzie ,zeby nie trafiły do rzeźni tak aktorów co są zbyt słabi do filmów ale kiedyś mieli jakies sukcesy bierze sie do seriali...

 • Gość: Piotr

  Oceniono 5 razy 5

  Jeden zarabia 2.5 tys.zł miesięcznie ciężko po 12 godzin ,a taka aktoreczka niczego sobie 8 tys.zł za jeden dzień zdjęciowy.I nie można tu ze złości dostać zawału.Lepiej pani Brodzik idzie do swoich reklam,za które tez z mężem dostaje potężne pieniądze.Aktorów doceniają a ludzi pracujących z miast i wsi mają w dupie.Straszna niesprawiedliwość społeczna w tym kraju.

 • kuba.nwn

  Oceniono 4 razy 4

  czyżby pakiety polsatu nie wychodziły tanio? i okazało się że są ukryte opłaty ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX