Nie Rób Scen

Nie Rób Scen

Nie Rób Scen

Polski serial komediowy wyprodukowany i emitowany przez telewizję TVN. Stworzono tylko jeden sezon zawierający 13 odcinków. Obraz opowiadał o codziennym życiu przyjaciółek po trzydziestym roku życia, które zmagały się z różnymi przeszkodami rzeczywistości, wspierając się wzajemnie i udzielając sobie nie zawsze trafionych rad.

Gatunek: serial komediowy
Kraj produkcji: Polska
Liczba sezonów: 1
Liczba odcinków: 13
Produkcja: TVN
Reżyseria: Łukasz Pawlikowski
Scenariusz: Katarzyna Krzysztopik
Czas trwania odcinka: 24 min.
Muzyka: Filip Kuncewicz
Zdjęcia: Tomasz Madejski

Nie Rób Scen: fabuła

Serial przedstawia losy różnych kobiet. Jedne są już żonami i matkami, inne nieustannie szukają miłości, próbując połączyć życie zawodowe i randki, co nie zawsze okazuje się być łatwe. Żyją różnie, jest wśród nich ta, która może sobie pozwolić na markowe ubrania dla swojego dziecka i wyręczanie się nianią, ale i też te, które muszą opierać się pokusom, które wołają do nich ze wszystkich stron. Wszystkie są po trzydziestce i wszystkie zaprzeczają stereotypowi poukładanej, doskonale zorganizowanej kobiety, która ze wszystkim radzi sobie bez zastrzeżeń bez względu na okoliczności. Pragną odświeżyć swoje relacje z mężami lub od nowa znaleźć miłość swojego życia, brnąc przez szereg nieudanych i osobliwych spotkań z kandydatami.
Serial obnaża kobiece tajemnice, zrywa z tematami tabu, w humorystyczny sposób przedstawia codzienne życie zwyczajnych kobiet.

Nie Rób Scen: obsada

W serialu "Nie rób scen" zagrały znane polskie aktorki: Joanna Brodzik (Anka), Aleksandra Popławska (Olga), Monika Mariotti (Ewa), Magdalena Popławska (Monika), Ewa Kasprzyk (Maryla, mama Olgi). W rolę męża Ewy wcielił się Andrzej Konopka, natomiast męża Anki zagrał Wojciech Solarz.

Nie Rób Scen: ciekawostki

Powstał tylko jeden sezon serialu "Nie Rób Scen", który zawierał trzynaście odcinków. Jeden odcinek trwał 24 minuty. Emisję serialu zakończono, nie podejmując się realizacji kolejnych sezonów. Serial w całości nakręcono w Warszawie. Początkowo myślano o obsadzeniu Edyty Olszówki w roli Anki, a Pawła Wilczaka w roli jej męża.

Zobacz także:

Aż po sufit! - Sama słodycz - Piekielny hotel

nie rób scen

Więcej o:

nie rób scen