Maja Plich pokazała ciążowy brzuch. "Przed nami same wspaniałe chwile". Spodziewa się dziecka? Są pewne wątpliwości

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski rzeczywiście spodziewają się dziecka? Wiele na to wskazuje, aczkolwiek pojawiły się też pewne wątpliwości.

Historia związku Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego jest niezwykle burzliwa. Gdy detektyw prawie dwa lata temu oświadczył się ukochanej, nikt wówczas nie spodziewał się, że rok później polskie media będą żyły głośnym romansem Rutkowskiego i Dominiki Zasiewskiej, czyli Wodzianki z programu Kuby Wojewódzkiego. W tej historii nie brakowało mocnych oskarżeń czy publicznego wywlekania brudów. Romansu narzeczonego do samego końca nie skomentowała jednak Maja Plich, która jak się szybko okazało, wybaczyła ukochanemu zdradę i przygarnęła go do domu. 

Zobacz wideo

Od głośnego skandalu minęło już trochę czasu, a Maja i Krzysztof nadal nie dają o sobie zapomnieć. W ostatnim czasie na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiały się zdjęcia i wpisy, sugerujące, jakoby spodziewali się dziecka. Na początku stycznia Maja w odpowiedzi na jeden z komentarzy internautów pod swoim wpisem wyznała, że wraz z Krzysztofem są już po ślubie, a ona jest w ciąży. Wpis szybko zniknął z sieci, jednak chwilę później Maja pokusiła się o wypowiedź dla tygodnika "Twoje Imperium" i przyznała, że teraz "jako kobieta i matka potrzebuje spokoju i dużo odpoczynku". Wkrótce spekulacje te mogą okazać się prawdą, a wszystko to za sprawą zdjęcia, jakie Plich zamieściła na Instagramie. 

Maja Plich jest w ciąży?

Maja opublikowała zdjęcie ciążowego brzucha, które dłonią obejmuje Krzysztof Rutkowski. 

Miłość. Przed nami tylko same wspaniałe chwile - napisała Plich.

Warto w tym miejscu jednak zaznaczyć, że sama fotografa pochodzi sprzed kilku lat, gdy Maja i Krzysztof szykowali się na przyjście na świat ich pierwszego syna, Krzysztofa Juniora. 

Maja PlichMaja Plich Instagram/@majaplich

W komentarzach pod wpisem w jednej chwili posypała się lawina gratulacji:

Zdrowia i szczęśliwego rozwiązania życzę Maju.
Gratulacje. Zdrówka dla Ciebie i dzieciątka!
Zdjęcie może i jest stare, co może jednak oznaczać powtórkę. Ja Jej życzę wszystkiego dobrego - czytamy.

Wśród komentujących znalazły się i takie osoby, które uważają, że Maja kłamie. 

Przecież to blef! - wyznał jeden z internautów.

A wy, co uważacie? Maja rzeczywiście jest w ciąży, czy może wraz z Krzysztofem nadal próbują wzbudzić jedynie zainteresowanie mediów? 

DH

Więcej o:
Copyright © Agora SA