Plich pozuje z dzieckiem, a Rutkowski kupuje pieluchy w dużym rozmiarze. "Przecież trzy miesiące też będzie miała". O co tutaj chodzi?

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski nie dają o sobie zapomnieć. Czyżby swoimi wpisami na Instagramie chcieli nam coś przekazać?

Krzysztof Rutkowski wzbudzał w ostatnich miesiącach naprawdę spore kontrowersje. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od tego, że do romansu z detektywem przyznała się Dominika Zasiewska, czyli "Wodzianka" z programu Kuby Wojewódzkiego. Co ciekawe, Rutkowski miał być wówczas w szczęśliwym narzeczeństwie z Mają Plich. Wodzianka sukcesywnie publikowała w sieci kulisy ich romansu, w tym wspólne zdjęcia czy pikantne SMS-y. Krzysztof oczywiście do zarzucanych mu czynów się nie przyznał, a Maja mimo wszystko przygarnęła ukochanego do domu.

Zobacz wideo

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski spodziewają się dziecka? 

Od głośnego skandalu minęło już kilka tygodni, lecz Krzysztof i Maja nie mają zamiaru znikać z mediów. Co pewien czas publikują w sieci zdjęcia lub też wpisy, które ponownie wzbudzają wokół nich trochę szumu. Niedawno Maja w odpowiedzi na jeden z komentarzy internautów pod swoim wpisem wyznała, że wraz z Krzysztofem są już po ślubie, a ona jest w ciąży. Wpis szybko zniknął z sieci, jednak chwilę później Maja pokusiła się o wypowiedź dla tygodnika "Twoje Imperium" i przyznała, że teraz "jako kobieta i matka potrzebuje spokoju i dużo odpoczynku".

Maja pozuje z dzieckiem, a Krzysztof kupuje pieluchy 

Plotki na temat rzekomej ciąży Mai, a może nawet i porodu nadal nie cichną. Otóż, żona detektywa pochwaliła się niedawno zdjęciem na InstaStory, na którym trzyma ona w objęciach małe dziecko, ubrane w kamizelkę z napisem "Rutkowski patrol". Fotografia ta jednak zniknęła z profilu Plich. To jednak nie wszystko. Już następnego dnia Rutkowski udostępnił na Instagramie zdjęcie, na którym wychodzi on ze sklepu, trzymając pampersy! Co więcej, na jeden z komentarzy internautów, że dla małego dziecka detektyw powinien wybrać mniejszy rozmiar pampersów, ten wyznał :

Przecież trzy miesiące też będzie miała!

Do rozmowy włączyła się również Maja.

Na szczęście drugie opakowanie w rozmiarze 1 - napisała.

Czy to oznacza, że Maja i Krzysztof rzeczywiście spodziewają się dziecka, a teraz kompletują wyprawkę dla malucha? 

DH