Maja Plich i Krzysztof Rutkowski spodziewają się dziecka? "Już dawno po ślubie, a poród w czerwcu". Posypały się gratulacje

Maja Plich w odpowiedzi na jeden z komentarzy internautów zasugerowała, jakoby była w ciąży. Z jej odpowiedzi wynikało również, że wraz z Krzysztofem Rutkowskim są już po ślubie.

Gdy media obiegła informacja, że Krzysztof Rutkowski ma romans z Dominiką Zasiewską, znaną szerzej pod pseudonimem "Wodzianka", wielu nie kryło zaskoczenia. W ostatnich miesiącach właśnie tą aferą żyły polskie media. Każdego dnia na jaw wychodziły pikantne szczegóły dotyczące burzliwych relacji Rutkowskiego z kobietami. Ostatecznie detektyw rozstał się z Wodzianką, by wrócić do swojej narzeczonej, Mai Plich. Kobieta ani razu oficjalnie nie skomentowała romansu Krzysztofa, jednak w sieci chętnie publikowała dość wymowne wpisy, sugerując tym samym, że "małe dziewczynki szukają zemsty, a wielkie kobiety zmieniają świat". Dziś Instagram Mai obfituje w urocze zdjęcia z Rutkowskim, a ona sama udaje, jakby nic istotnego w ich życiu nigdy się nie wydarzyło. Co więcej, teraz okazuje się, że być może Maja jest w ciąży.

Zobacz wideo

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski spodziewają się dziecka? 

Wszystko za sprawą odpowiedzi Mai na jeden z komentarzy internautów pod jej wpisem na Instagramie. 

Kiedy ślub? - zapytała obserwatorka.

Odpowiedź Mai dla wielu może być sporym zaskoczeniem.

Już dawno po ślubie, a poród w czerwcu - wyznała Plich.

Komentarz jednak bardzo szybko zniknął z profilu celebrytki. Mimo to pod wpisem posypały się liczne słowa gratulacji dla rzekomo przyszłych rodziców. 

Maja super, gratuluję. Żyj swoim życiem, nie patrz na zazdrosne laski. To jest Twoje życie, a każda Ci zazdrości klasy. 
Wow! Gratulacje!
Serdecznie gratuluję! Ciąża to cudowny okres w życiu każdej z nas - czytamy.

Zastanawia nas jednak, czy Maja i Krzysztof rzeczywiście spodziewają się dziecka. Być może Maja chciała po prostu po raz kolejny wbić szpilę Wodziance. Jak myślicie? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.