WOŚP 2019. Jarosław Bieniuk przekazał na aukcję wyjątkową pamiątkę po Annie Przybylskiej

WOŚP 2019. Jarosław Bieniuk włączył się do akcji i przekazał pamiątkę po Annie Przybylskiej. To piękny gest z jego strony.

W niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. finał WOŚP. Gwiazdy chętnie włączyły się do aukcji. Internauci mogą kupić m.in. suknię ślubną Kasi Tusk, spotkanie z Robertem Lewandowskim czy plecaki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana z programu "Azja Express".

Zobacz: WOŚP 2019. Za suknię Izabeli Janachowskiej ktoś chce zapłacić 5 tys. zł, ale to nic w porównaniu do aukcji Roberta Lewandowskiego

Zobacz wideo

WOŚP 2019. Jarosław Bieniuk przekazał wyjątkową pamiątkę

Jarosław Bieniuk zdecydował, że przekaże zdjęcie Anny Przybylskiej, która zmarła w 2014 roku, na którym pozuje z dziećmi: Oliwią, Szymonem i Jasiem. Znajduje się na nim także dedykacja. Fani aktorki doskonale je kojarzą, gdyż pochodzi ono z sesji do magazynu "VIVA!".

Zdecydowaliśmy się przekazać na aukcję WOŚP wyjątkową pamiątkę. Jest to zdjęcie Ani z dziećmi z pięknej sesji do magazynu "VIVA!" - poinformował Bieniuk na InstaStories.

WOŚP 2019WOŚP 2019 Screen z Instagram.com/ jaretpalmer

Aukcja kończy się 13 stycznia. Jeśli jesteście nią zainteresowani, wejdźcie TUTAJ. Co myślicie o geście Jarosława Bieniuka i jego dzieci?

AW

Więcej o: