WOŚP 2019. Jarosław Bieniuk przekazał na aukcję wyjątkową pamiątkę po Annie Przybylskiej

WOŚP 2019. Jarosław Bieniuk włączył się do akcji i przekazał pamiątkę po Annie Przybylskiej. To piękny gest z jego strony.

W niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. finał WOŚP. Gwiazdy chętnie włączyły się do aukcji. Internauci mogą kupić m.in. suknię ślubną Kasi Tusk, spotkanie z Robertem Lewandowskim czy plecaki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana z programu "Azja Express".

Zobacz: WOŚP 2019. Za suknię Izabeli Janachowskiej ktoś chce zapłacić 5 tys. zł, ale to nic w porównaniu do aukcji Roberta Lewandowskiego

Zobacz wideo

WOŚP 2019. Jarosław Bieniuk przekazał wyjątkową pamiątkę

Jarosław Bieniuk zdecydował, że przekaże zdjęcie Anny Przybylskiej, która zmarła w 2014 roku, na którym pozuje z dziećmi: Oliwią, Szymonem i Jasiem. Znajduje się na nim także dedykacja. Fani aktorki doskonale je kojarzą, gdyż pochodzi ono z sesji do magazynu "VIVA!".

Zdecydowaliśmy się przekazać na aukcję WOŚP wyjątkową pamiątkę. Jest to zdjęcie Ani z dziećmi z pięknej sesji do magazynu "VIVA!" - poinformował Bieniuk na InstaStories.

WOŚP 2019WOŚP 2019 Screen z Instagram.com/ jaretpalmer

Aukcja kończy się 13 stycznia. Jeśli jesteście nią zainteresowani, wejdźcie TUTAJ. Co myślicie o geście Jarosława Bieniuka i jego dzieci?

AW

Więcej o:
Komentarze (43)
WOŚP 2019. Jarosław Bieniuk przekazał na aukcję wyjątkową pamiątkę po Annie Przybylskiej
Zaloguj się
 • Gość: ola

  Oceniono 29 razy 23

  Miejmy nadzieje, ze osoba, ktora licytacje wygra, postanowi tą piękną pamiątkę zostawić rodzinie Anny.

 • Gość: Gośććć

  Oceniono 41 razy 23

  Szału nie ma. Nie licytowałabym. To pamiątka ważna dla rodziny, nie dla obcych ludzi. Żyć czyimś życiem i licytować czyjeś pamiątki rodzinne? Prawdę mówiąc żal dziewczyny, bo młoda, bo fajna, ale aktorka z niej jakaś nadzwyczajna nie była...

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 12

  ale to jest pamiatka rodzinna, rozumiem, ze ktos wesprze orkiestre a zdjecie zostawi rodzinie

 • Gość: Alicja

  Oceniono 16 razy 10

  Zaczęła się wystawka porządki w szafie co zbyteczne dam na orkiestrę. Majdany plecaki , kiecki przepocone koszulki itp żenada wstyd

 • Gość: missG

  Oceniono 18 razy 10

  Zdejcie ma wartosc dla rodziny, ale nie sadze ze ktos obcy chcialby miec to zdjecie w domu.
  Zal Pani Anny ale nie rozumiem robienia z niej wybtnej aktorki....

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 7

  To raczej słaby pomysł pana Bieniuka.Portret z dziećmi jakoś tak nie pasuje ....

 • Gość: Ola

  Oceniono 22 razy 6

  I to są pseudo wielcy celebryci kasy nie da ale niesamowite zdjęcie , stary plecak , gacie A wy szare lutki płać A on swoją gę..be będzie pokazywał bo zrobił super gest zdjęcie dał żeby tylko o nim pisano dziady wstyd wyjmij i potrząchnij tą kasą po Ance co peruce jeszcze pracowała

 • Gość: Jola

  Oceniono 5 razy 5

  Zgadzam się, że zdjęcie z dziećmi to wspaniała pamiątka i nie powinna być wystawiona na aukcji. Plecak to dno. Naprawdę zarabiają fortuny a takie dary na WOŚP... Lepiej dali by po milionie i każda osoba potrzebująca mogłaby mieć lepiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX