Ciężarna Małgosia z "Rolnik szuka żony" krytykuje współczesne matki. "Pytają o wagę, rozstępy. Problemy życia"

Małgosia z "Rolnik szuka żony" szczerze przyznała, co myśli o tzw. "insta matkach". Rolniczka nie przebierała w słowach.

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par. To właśnie dzięki show Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz stanęli na ślubnym kobiercu. Rolniczka jest teraz w zaawansowanej ciąży i niebawem urodzi. Nic więc dziwnego, że zaczęła myśleć o roli matki.

Swoje przemyślenia zamieściła na Instagramie. Słowa rezolutnej rolniczki nie przypadną jednak do gustu niektórym matkom - zwłaszcza tym bardzo aktywnym w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo

Małgosia z "Rolnik szuka żony" o "insta matkach"

Nowy rok, a także ciąża skłoniły Małgosię z "Rolnik szuka żony" do przemyśleń na temat życia oraz roli matki. 

Oczekując naszego maleństwa, mam teraz więcej czasu na przemyślenia.  Trochę wniosków ubiegłorocznych się nasuwa - zaczęła rolniczka.

Przyszła mama uznała, że współczesne kobiety często bardziej dbają o siebie niż o swoje pociechy. Martwią się też o piękne, ale często zbyt idealne zdjęcia na Instagramie. 

Wiecie, czego mi wśród tych wszystkich idealnych instagramowych zdjęć brakuje? Takiego realizmu życiowego. Najczęstsze problemy - ile przytyłaś w ciąży? Ile Ci zostało? Czy masz rozstępy? Problemy życia. To dla mnie oczywiście też jest ważne i ważne pozostanie, ale właśnie chyba w tym momencie stajesz się mamą, gdy bardziej martwisz się o maleństwo niż o siebie (siebie ogarniesz prędzej czy później, jeśli jesteś ogarnięta) - napisała uczestniczka przedniej edycji "Rolnik szuka żony". 
 

Internacie komentują wpis Małgosi z "Rolnik szuka żony"

Fani rolniczki byli pod wrażeniem jej szczerych słów i przyznali jej rację. 

Dla mnie też macierzyństwo nie ma nic wspólnego z tymi wyidealizowanymi zdjęciami z Instagrama. 
Silna i wrażliwa kobieta, a zarazem mądra i piękna. Uwielbiam Twoje posty. 
Nic się nie martw, będzie dobrze. Nie ma lukru z insta zdjęć, ale dostaniesz zastrzyk szczęścia. 
Niestety, ale dziś prawie każdy chce na Instagramie być albo fit, albo idealnym pod każdym względem - pisali internauci. 

A co wy myślicie o poście Małgosi? 

AG