"Rolnik szuka żony". Agata POTWIERDZA CIĄŻĘ?! "Święta w powiększonym gronie"

Czy Agata z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Plotki na ten temat pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Teraz widzowie mają swoją teorię.

Piąta edycja "Rolnik szuka żony" dobiegła końca, jednak bohaterowie programu nie dają o sobie zapomnieć. Agata, wybranka Łukasza, właśnie założyła konto na Instagramie. Uczestniczka show zamieściła tam świąteczne zdjęcie, a opis, którym je opatrzyła, może sugerować, że jest w ciąży. 

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Agata jest w ciąży?

Plotki o ciąży Agaty nie ustają. Tym razem widzowie programu "Rolnik szuka żony" są niemal pewni, że ukochana Łukasza spodziewa się dziecka i już składają jej gratulacje. Wszystkiemu winny jest opis zdjęcia na jej Instagramie.

 
Przygotowania na te wyjątkowe, rodzinne święta w powiększonym gronie - czytamy pod fotografią. 

Fani gratulują Agacie i Łukaszowi

Zdjęcie nie umknęło uwadze widzom show. Szybko posypały się gratulacje, niektórzy sugerowali nawet, że Agata urodzi bliźnięta. 

Można gratulować?
Gratulacje i wesołych świąt!
Bliźniaki? Gratulacje i zdrówka dla bobasów - czytamy w komentarzach.

Sama Agata nie odniosła się do tych doniesień. Można jednak domyślać się, że prezenty mogą być dla niej oraz rodziny Łukasza. Ten ma przecież dwójkę dzieci z poprzedniego związku. Może warto wziąć pod uwagę, że to rolnik i jego pociechy to właśnie owo "powiększone grono"?

AG