Monika Mrozowska rozstała się z partnerem? "Każde z nich poszło własną drogą"

Monika Mrozowska, jak donosi portal Pudelek.pl, rozstała się ze swoim partnerem Sebastianem Jaworskim. Portal podaje, że mimo to utrzymują dobre stosunki.

Monika Mrozowska, która szerszej publiczności dała się poznać dzięki roli Majki w serialu "Rodzina zastępcza", w 2012 roku rozstała się ze swoim mężem Maciejem Szaciłło. Niedługo później aktorka związała z operatorem Sebastianem Jaworskim, a teraz, jak donosi portal Pudelek.pl, gwiazda znów jest singielką. 

Zobacz wideo

Monika Mrozowska znów sama?

Monika Mrozowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często chwali się prywatnymi zdjęciami z domu i pokazuje swoje urocze dzieci. Na Instagramie Mrozowskiej nie znajdziemy jednak fotografii z partnerem. Już samo to może wskazywać, że w związku aktorki nie dzieje się dobrze. 

Teraz w mediach pojawiły się kolejne plotki, że aktorka "Rodziny zastępczej" jest singielką i rozstała się z ojcem swojego dziecka - Sebastianem Jaworskim.

Sebastian i Monika właściwie przestali spędzać ze sobą czas i każde z nich poszło własną drogą. Widują się tylko w sprawach związanych z ich synem, Józkiem  - donosi informator Pudelka. 

Mimo rozstania między Mrozowską i Jaworskim jest dobra atmosfera. Byli kochankowie dogadują się ze względu na dobro dziecka. 

Między nimi nie ma zawiści czy wzajemnych pretensji. Szanują się i to, co razem przeżyli. Potrafią się dogadać - podaje źródło portalu.

Sama Monika Mrozowska nie odniosła się jeszcze do tych plotek. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

AG 

Więcej o:
Komentarze (23)
Monika Mrozowska rozstała się z partnerem? "Każde z nich poszło własną drogą"
Zaloguj się
 • Gość: m

  Oceniono 24 razy 12

  Z konkubentem się rozstała.

 • Gość: mn

  Oceniono 15 razy 9

  Biedne te wszystkie dzieci. Najpierw plotek zachwyca się nowym narzeczonym pani X, potem jej rosnącym brzuchem, potem :jakie śliczne nózie i rączki! i wkrótce donosi o rozstaniu tej tak bardzo szczęśliwej pary, potem nowy narzeczony i historia się powtarza.

 • Gość: 777777

  Oceniono 9 razy 7

  Piękne zdjęcie daliście. Gdy by nie podpis nie wpadła bym że to ona.

 • Gość: Oko

  Oceniono 12 razy 6

  Czy tym celebrytom dzieci nie szkoda? Myślą, że jak randki się skończyły to już koniec miłości?

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 6

  Było warto rozwalać rodzine?

 • Gość: ichi

  Oceniono 26 razy 4

  Wyjątkowo tej kobiety nie trawię. Jak można zniszczyć sobie życie porzucając fajnego męża mając z nim 2 dzieci i to dla konkubenta? Trzecie dziecko, no to teraz czwarte z nowym. Okropnie sie te celebrytki nie szanują!

 • Gość: oj ta polszczyzna

  Oceniono 4 razy 2

  Zazwyczaj jak ludzie sie rozstaja to "kazdy idzie wlasna droga" jak zwykle maslo maslane, Dziennikarstwo na poziomie pierwszych klas podstawowki, tym razem udalo sie bez angielsko podobnych np.kazualowych marynarek, czyli - jeden krok do przodu, dwa do tylu, smutne to.

 • Gość: Gosn

  0

  Wyjątkowa mimoza puszcza sie NA prawo i lewo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX