Joanna Przetakiewicz po raz pierwszy na wspólnym zdjęciu z Rinke Rooyensem. "Teraz już nie mamy przed sobą żadnych tajemnic"

Joanna Przetakiewicz w końcu odnalazła prawdziwą miłość. U jej boku pojawił się Rinke Rooyens. Projektantka po raz pierwszy postanowiła zamieścić ich wspólne zdjęcia na Instagramie. Piękny widok.

Joanna Przetakiewicz dość długo skrywała przed mediami uczucia, jakimi obdarzyła Rinke Rooyensa. Przypomnijmy, iż plotki na temat tego, że dyrektor kreatywna domu mody "La Mania" spotyka się z producentem filmowym, pojawiły się już w maju tego roku. Para jednak nie komentowała tych doniesień aż do momentu, w którym to zakochani po praz pierwszy zdecydowali pokazać się wspólnie na czerwonym dywanie. Miało to miejsce dokładnie w połowie września na balu telewizji TVN

Joanna Przetakiewicz pokazała na Instagramie pierwsze zdjęcia z Rinke Rooyensem

Od tamtej pory oczywistym stał się już fakt, iż Joasia i Rinke Rooyens są razem. Niedawno projektantka postanowiła więc w końcu zamieścić na swoim Instagramie ich wspólne zdjęcia. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć, jak w uroczy sposób, zakochani stykają się nosami. Przetakiewicz pod zdjęciami zamieściła również szczery wpis, skierowany w szczególności do jej fanek. 

Piszecie mi, że namawiam Was do mówienia o swoich uczuciach i emocjach, a sama się tym nie dzielę do końca. Teraz już nie mamy przed sobą żadnych tajemnic. Zdjęcie pod spodem zrobiliśmy teraz. Tylko dla Was - napisała.

Obserwatorzy Joasi na Instagramie byli wręcz oczarowani zdjęciami, jakie opublikowała projektantka. 

Piękna para. Dużo miłości! A dla Pana Rinke szacun za ostatni program.
Dwie wspaniałe osoby? Szczęścia, jak najwięcej!
Szczęście widać w oczach, samych cudownych chwil dla Państwa - piszą w komentarzach internauci.
 

Przyznacie, że te zdjęcia są naprawdę urocze. Trzymacie kciuki za ten związek?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Już z maju pojawiły się plotki, że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą. Projektantka początkowo nie komentowała plotek, jednak co jakiś czas pokazywała kolejne zdjęcia ze swoim partnerem. We wrześniu Przetakiewicz i Rooyens pojawili się razem na ściance, teraz zaś wspólnym zdjęciem potwierdzili, że są razem.

Joanna Przetakiewicz - związki

Joanna Przetakiewicz w 2005 roku związała się ze starszym o 21 lat milionerem Janem Kulczykiem. Od śmierci Kulczyka Przetakiewicz dopiero teraz zdecydowała się na kolejny związek.

Rinke Rooyens - kim jest i z kim się spotykał?

Rinke Rooyens jest producentem telewizyjnym, właścicielem firmy Rochstar, która produkuje większość programów telewizyjnych - m.in. "The Voice of Poland" czy "Taniec z Gwiazdami".

Ostatnią partnerką Rinke Rooyensa była Kasia Wołejnio. Para podobno planowała już nawet ślub, jak widać jednak - nic z tego nie wyszło. Rinke Rooyens przez dłuższy czas spotykał się z Malwiną Wędzikowską. W latach 1998-2010 był mężem Kayah, z którą ma syna Rocha.

Zobacz wideo

DH

Więcej o: