Był menedżerem Lewandowskiego 10 lat, teraz ujawnia kulisy współpracy. Piłkarz nie będzie zadowolony z tych słów

Cezary Kucharski, były menedżer Roberta Lewandowskiego, opowiedział o współpracy z piłkarzem. Zasugerował, że ich współpraca zakończyła się w średnio przyjaznej atmosferze.

Cezary Kucharski był menadżerem Robertem Lewandowskiego przez dekadę. To właśnie on przyczynił się do transferu Polaka z Borussii do Bayernu. Biznesmen w rozmowie z Onetem ujawnił kulisy ich współpracy. Dzisiaj otwarcie mówi o tym, że z polskimi piłkarzami trudno się robi udane biznesy. Uważa, że są niestabilni, nielojalni i nieufni. A co mówi o samym Robercie?

Cezary Kucharski o Robercie Lewandowskim

Ich współpraca nie zakończyła się w przyjaznej atmosferze. Kucharski twierdzi, że poszło o pieniądze i zarzuca piłkarzowi, że ten zanadto skupiał się na biznesie.

Kiedy piłkarz o trzy czy pięć procent odpuści i "przeniesie" uwagę na biznes, od razu z gracza klasy światowej staje się zawodnikiem o klasę gorszym.(…) Nadchodzące lata i to, jak będzie się spisywał Lewandowski, dadzą odpowiedź na pytanie, czy teza jest prawdziwa - powiedział Kucharski.

Jednocześnie były menedżer podkreśla, że jest wdzięczny "Lewemu" za zaufanie.

Zawsze zakończeniu współpracy towarzyszą pewne negatywne emocje, ale jestem wdzięczny Robertowi, że mi zaufał. Teraz podążamy swoimi drogami. Nikt już nie odbierze mi tego, co dla niego zrobiłem. Kiedy minie trochę czasu, ludzie spojrzą na moją współpracę z "Lewym" z innej perspektywy

Kucharski wspomniał też o innych piłkarzach, z którymi współpracował. Jak się okazuje, jeden z graczy poprosił go, aby dostarczał mu... papier toaletowy!

W Polsce gracze uważają, że wszystko im się należy, są rozpieszczani i dlatego bardzo późno dojrzewają, a niektórzy nie dojrzewają nigdy. (...) jeden z zawodników powiedział mi, że moją rolą jest zrobienie mu zakupów i mam być na każde skinienie. Dosłownie powiedział: "jeśli będę potrzebował, masz mi kupić papier toaletowy". Odpowiedziałem, że w tej kwestii się różnimy i że ja na pewno nie będę tego typu menedżerem
 

Robert Lewandowski o Cezarym Kucharskim

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu to Lewandowski wypowiedział się na temat Kucharskiego. Piłkarz zarzucił menadżerowi, że ten nie szanował jego rozwoju w innych sferach, aniżeli piłkarz nożna.

Na Czarka źle działało, że się rozwijam i jako człowiek, i jako firma (...). Nie tylko gram w piłkę, ale rozwijam też inne sfery życia i to dla niego... No, jemu to nie pomogło - wyznał wówczas.

Myślicie, że panowie odnowią kiedykolwiek swój kontakt?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.