Ruszył nowy serial TVN "Pod powierzchnią" z Magdaleną Boczarską. Widzowie nie szczędzą zachwytów. "Po prostu mistrzostwo"

"Pod powierzchnią" zachwyciło widzów TVN. W sieci próżno szukać negatywnych komentarzy.

W niedzielę stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek serialu "Pod powierzchnią". W rolach głównych występują Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat i młodziutka Maria Kowalska. Jak się okazuje, obok "Pułapki" to kolejny telewizyjny hit tej jesieni.

"Pod powierzchnią" - widzowie zachwyceni

Tuż po emisji internauci zaczęli dzielić się wnioskami dotyczącymi premierowego odcinka. Czytając komentarze na oficjalnym fanpage'u serialu na Facebooku, nie mamy wątpliwości, że "Pod powierzchnią" będzie jednym z najchętniej oglądanych seriali tej jesieni. Kto wie, być może wygra nawet w rankingu z "Pułapką".

Widzowie jednogłośnie stwierdzili, że na tak pozytywny odbiór serialu wpłynęło wiele składowych - takich jak muzyka, obsada, historia i ogólny klimat. 

Kolejna świetna produkcja. Coś innego od "Pułapki", ale równie ciekawe. Na takie seriale się czeka!
Zapowiada się świetny serial! Bardzo silne emocje towarzyszyły mi podczas oglądania tego odcinka. Czekam na kolejne
Ta muzyka, te emocje... Czekam na więcej. Po prostu mistrzostwo!
Rewelacja. Takich seriali powinno w Polsce być więcej!

"Pod powierzchnią - fabuła

Głównym hasłem promującym "Pod powierzchnią" jest pytanie "Jak dobrze znasz tych, których kochasz?". I wokół tej niewiedzy dotyczącej rodziny Gajewskich kręci się fabuła. Marta i Bartek to małżeństwo, które okrutnie doświadczył los. Przed dwoma laty zaginął ich dwuletni syn. Niestety, jego ciało nie zostało odnalezione. Ta sytuacja spowodowała, że partnerzy zaczęli się od siebie oddalać. Marta zachorowała na depresję, z kolei Bartek zbliżył się do młodej i atrakcyjnej Oli.

Jak dalej potoczą się ich losy? Dowiemy się w kolejnych odcinkach. Oglądaliście wczorajszy odcinek "Pod powierzchnią"?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.