Anna Bosak lata temu była gwiazdą "You can dance". A co dzisiaj robi i jak wygląda tancerka? Przeszła sporą zmianę

Anna Bosak była jedną z największych gwiazd wszystkich edycji "You can dance". Co obecnie słychać u tancerki?

Anna Bosak była uczestniczką pierwszej polskiej edycji programu "You can dance". Tancerka swoim talentem, charyzmą i urodą szybko zyskała sympatię widzów. Wzbudziła jeszcze większe zainteresowanie, kiedy okazało się, że jej bratem jest aktor, Marcin Bosak.

Po zakończeniu show kariera Anny nabrała rozpędu. Wystąpiła nawet w programie "Taniec z gwiazdami". Jej tanecznymi partnerami byli Robert Janowski i Mateusz Damięcki. W 2009 roku artystka pojawiła się na wielkim ekranie, a dokładnie w filmie "Kochaj i tańcz". Gwiazda zagrała u boku Izy Miko i Mateusza Damięckiego. Później jednak zniknęła i tylko sporadycznie pojawiała się na medialnych imprezach. A co się teraz z nią dzieje?

Anna Bosak - jak dziś wygląda?

Anna Bosak ma swoje konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia. Gwiazda skróciła włosy i wszystko wskazuje na to, że jest szczęśliwie zakochana.

Najlepszy przyjaciel, kochanek i zioooom. Liczne podróże, które odbyliśmy przekonują mnie, że z Tobą to nawet na koniec świata! Chociaż na kanapie pod kocykiem też jest extra! - napisała pod zdjęciem z pewnym mężczyzną. 

 

Jak dzisiaj wygląda Anna Bosak? ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Wszystko wskazuje też na to, że niezmiennie pasją Ani jest taniec. Ale okazuje się, że artystka postanowiła spróbować swoich sił także w internecie i została blogerką!

Sądząc po postach można wywnioskować, że to blog psychologiczny mający naładować czytelnika pozytywnymi myślami. 

Wierzę, że chcieć znaczy móc i, że najważniejsze w życiu jest aktywne poszukiwanie oraz wyznaczanie kierunków, do których konsekwentnie zmierzamy. Od dzieciństwa moją największą pasją jest taniec. Realizuję ją w życiu zawodowym – kreuję choreografię, jestem instruktorem tańca i metody Pilates. Ukończyłam psychologię społeczną na SWPS ze specjalnością Psychologia pozytywna w biznesie, sporcie i na scenie oraz Podstawy treningu i warsztatu psychologicznego. Obecnie prowadzę konsultacje, warsztaty, szkolenia z zakresu Lean Management i kompetencji miękkich, coaching indywidualny i biznesowy - czytamy w opisie.

Co o tym myślicie? Zaglądaliście na jej bloga?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.