Magda Gessler oskarżona przez fankę o wstrzykiwanie botoksu. Postawiła sprawę jasno. "Albo d..a, albo twarz"

Magda Gessler została posądzona na Facebooku, że używa botoksu. Nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi i zdradziła swój przepis na ładną twarz.

Na Facebooku Magdy Gessler pojawiło się jej zdjęcie, pod którym wywiązała się dyskusja na temat poprawiania urody przez restauratorkę. Jedna z obserwatorek profilu zwróciła uwagę na jej twarz i zarzuciła jej, że stosuje botoks. Na odpowiedź nie musiała długo czekać.

Magda Gessler poprawia urodę?

Gessler wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje na tle kapusty. Jednak to jej twarz zwróciła największą uwagę:

Ile już pani botoksiku w buzię wpompowała? Lubię "Kuchenne..." i do Pani też nic nie mam, ale widziałam zdjęcia z lat wcześniejszych... - napisała w komentarzu.

Gessler przede wszystkim wyraziła swoje zdziwienie i uprzedziła, że blokuje ludzi zarażonych zawiścią. Wyznała, że nie ma czasu na zwykły masaż, więc tym bardziej nie odwiedza salonów, w których może poprawić urodę.

Zadziwia mnie pani. Czytam wszystkie wasze komentarze. Blokuję ludzi zarażonych zawiścią i głupich. Jest takie powiedzenie: "Albo d..a, albo twarz". No cóż. Do chudych nie należę, wybrałam twarz.... ku pani rozczarowaniu... nie mam czasu nawet na regularny masaż. A gdzie tu godziny na gabinety zmian? - odpisała.

Magda Gessler 23 lata temu i aktualnieMagda Gessler 23 lata temu i aktualnie Instagram.com/ magdagessler_official

Zdradziła także swoją tajemnicę ładnej twarzy. Przede wszystkim kocha ludzi i to, co robi.

Kocham to, co to robię. Kocham życie. Kocham ludzi. Może to ta energia jest tajemnicą ładnej twarzy? Uff, dobranoc - zakończyła.

Wierzycie w jej tłumaczenie?

Magda Gessler założyła nowy biznes, będzie jak Lewandowska. Mówi, że jej suplementy będą 'z moją siłą i moim powerem'

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.