Małgosia i Paweł z "Rolnika" bawili się razem na weselu. Wybrała odważny kolor sukienki jak na taką imprezę

Paweł i Małgosia z "Rolnik szuka żony" ogłosili, że niedługo wyprawią ślub i wesele. Na razie jednak para poszła się bawić u swoich bliskich. Gosia, postawiła na nietypowy kolor weselnej kreacji.

"Rolnik szuka żony" przyniósł dużą popularność Pawłowi i Małgosi. Widzowie czwartej edycji polubili ich szczerze i z zainteresowaniem śledzą ich losy. Niedawno narzeczeni wybrali się na wesele znajomych.

Odważny kolor sukienki na wesele Małgosi z "Rolnik szuka żony"

Małgosia pokazała na swoim Instastory zdjęcia z wesela, na które wybrała się ze swoim narzeczonym, Pawłem. Uwagę zwraca ciemny kolor jej sukienki - chyba jest czarna.

Jak wiadomo, zazwyczaj uznaje się, że panie bawiące się na weselach nie powinny nosić czarnych sukienek, bo ten kolor kojarzy się głównie z żałobą, a ślub to radosne wydarzenie. Oczywiście, sprawa jest uznaniowa i jeśli panna młoda nie ma nic przeciwko, śmiało można zakładać kreację w dowolnym kolorze.

>>>Małgosia z "Rolnika" wybrała odważny kolor sukienki na wesele. ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Małgosia do swojej sukienki uczesała się w eleganckiego, nieco luźnego koka, i zrobiła sobie klasyczny makijaż z mocno podkreślonymi ustami. Wyglądała bardzo ładnie. Co myślicie o jej kreacji?

Paweł i Małgosia z "Rolnik szuka żony"

Małgosia na początku sierpnia ogłosiła na swoim Instagramie radosną wiadomość. Ona i Paweł biorą ślub! Postanowiła to zdradzić, bo ostatnimi czasy bardzo wiele osób o to dopytywało:

Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy: nasz ślub i wesele już niebawem!
Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment.

Jednocześnie podkreśla, że oboje bardzo się cieszą i są bardzo wdzięczni programowi "Rolnik szuka żony", bo ich marzenia się spełniły:

I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również)! A co do wspólnego życia - mieliśmy rok by z dala od szumu telewizyjnego zacząć realizować nasze małe marzenia, dziękujemy Wam za wsparcie.
I tak po zakończeniu programu wszystko pookładało nam się jak klocki Lego. Rolnik Szuka Żony spełnił nasze marzenia - to już chyba magia tego programu! (woleliśmy Wam powiedzieć to sami).
 

My życzymy dużo szczęścia i szampańskiej zabawy na weselu.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.