"Rolnik szuka żony". Rolnicy już spotkali się z kandydatkami. Marta Manowska zdradziła szczegóły

"Rolnik szuka żony". Zdjęcia do 5. edycji programu już ruszyły, a rolnicy spotkali się z wybranymi przez siebie kandydatkami. Marta Manowska opowiedziała o tym dniu.

Już we wrześniu na antenie TVP1 pojawi się kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony". Jak na razie nie wiadomo, kto z poszukujących miłości rolników pojawi się w nowym sezonie. Ale Marta Manowska zdradziła, że spotkali się oni już ze swoimi kandydatkami.

>>>>"Rolnik szuka żony". Poznaliśmy uczestników 5. edycji. Widzowie już mają swojego ulubieńca <<<<

"Rolnik szuka żony" 5. edycja

Prowadząca zdradziła w rozmowie z "Super Expressem", że to, co się zdarzyło teraz, nie miało miejsca w poprzednich edycjach. Miała ciarki, gdy na to patrzyła.

Tu się dzisiaj wydarzyło coś, co jeszcze się do tej pory nie wydarzyło w żadnej edycji programu. Nasi bohaterowie tak się wyrwali, że po raz pierwszy spotkali się już przy tej pierwszej styczności. Szczerze, jak stałam z boku i obserwowałam to pierwsze spotkanie, to ciarki przechodzą, bo każdy tu przyjechał z wielką nadzieją i z wielkim marzeniem. I nagle te marzenia się spotykają i przeskakują iskry - wyjawiła.

Dodała też, że jedna z pań nie mogła się powstrzymać przed okazaniem swoich uczuć. Chciała pocałować rolnika, który jej się spodobał, jednak ten szybko ostudził jej zapał.

Powiedział, że jeszcze przyjdzie na to czas - zdradziła Manowska w rozmowie.

Przy okazji wyszło też na jaw, że wśród zaproszonych gości są tylko kobiety. Można więc przypuszczać, że w programie nie zobaczymy rolniczki Justyny.

AW

Więcej o: