Kasia z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Zdjęciami z uroczystości podzielił się... Adam Kraśko. Pojawili się też inni uczestnicy

Katarzyna Gucwa, którą kojarzycie zapewne z programu "Rolnik szuka żony", wzięła ślub! Wśród gości pojawił się jej kolega z show, Adam Kraśko. To on udostępnił w sieci zdjęcia z uroczystości.

Katarzyna Gucwa to uczestniczka pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Starała się tam o względy Pawła Szakiewicza, lecz ten wybrał jej koleżankę, Natalię.

Mimo to udało jej się znaleźć miłość swojego życia i w ubiegły weekend wyszła za mąż. Informacją o jej ślubie pochwalił się jej kolega, Adam Kraśko, który w sieci zamieścił zdjęcia z ceremonii. Uczestnik programu już dawno wspominał w mediach, że czeka na niego zaproszenie na wesele.

Mam zaproszenie na ślub i wesele do jednej z uczestniczek "Rolnika". Chodzi o Kasię Gucwę, która gościła w gospodarstwie Pawła Szakiewicza. Kasia to przesympatyczna osoba i super dziewczyna. Zazdroszczę jej przyszłemu mężowi - mówił. 

Na ślubie Kasi Gucwy pojawili się też inni uczestnicy programu. Na przyjęciu gościł także Grzegorz i Stanisław z pierwszej edycji show. Niestety, nie znaleźli w programie miłości.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU >>>>>>>>

Młodej parze gratulujemy!

MT