Sasha Knezevic dopiero co został ojcem i zasypuje zdjęciami syna. Najnowsze jest dość nietypowe. "Andrija i ja zaniemówiliśmy"

Sasha Knezevic chwali się nowym zdjęciem z synem. Ciekawie przedstawił fotografię z dzieckiem.

W miniony czwartek były mąż Anji Rubik, Sasha Knezevic, pochwalił się, że został ojcem. Opublikował wtedy zdjęcie z synem, którego nazwał Andrija.

Sasha Knezevic pokazał nowe zdjęcie syna

Knezevic znów pochwalił się fotografią z synkiem. Jest nieco inna od zdjęć, które zwykle pokazują rodzice z niemowlakami. Sasha i Andrija są wklejeni na kolorową grafikę. Prawdopodobnie została wykonana właśnie przez Knezevica. Trzeba przyznać, że to dość pomysłowe rozwiązanie.

Wow! W imieniu mojej rodziny pragnę podziękować Wam wszystkim za piękne słowa, szczere życzenia i niezliczone przesłania. Andrija i ja zaniemówiliśmy - napisał model.
 

Również i pod tą fotografią posypały się gratulacje i życzenia.

Gratuluję mój człowieku. Wszystkiego najlepszego dla ciebie i twojej nowej rodziny!
Wow Sasha! Witamy w klubie wielu nieprzespanych nocy i najpiękniejszych doznań życiowych.
Gratulacje. Cieszę się twoim szczęściem!

Sasha Knezevic i Anja Rubik

Sasha Knezevic i Anja Rubik rozstali się w styczniu 2017 roku, po czterech latach małżeństwa. Modelka niechętnie wypowiadała się na ten temat, ale zrobiła wyjątek w wywiadzie dla "Vivy!".

Rozwód to był bardzo ciężki moment w moim życiu i tak samo w życiu Saszy. Cieszę się, że udało nam się rozstać w pokojowy, cywilizowany sposób i nadal troszczymy się o siebie, ja wiem dokładnie, co się dzieje u niego, on wie co dzieje się u mnie - powiedziała.

Po rozwodzie Rubik skupiła się na karierze, a Knezevic zaczął się spełniać jako malarz. Swoje prace chętnie dodaje na Instagram.

Oczywiście my też gratulujemy i trzymamy kciuki za Sashę w nowej roli!

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.