Sasha Knezevic odwiedził Polskę. Nie zgadniecie, z kim się spotkał. Ciekawe, co na to Anja

Sasha Knezevic, były mąż Anji Rubik, przyleciał do Polski i spotkał się z jej dobrymi przyjaciółmi. Modelki tam zabrakło.

Sasha Knezevic, serbski model i były mąż Anji Rubik odwiedził Polskę. Choć ponoć utrzymuje dobre relacje z Rubik, to nie pochwalił się zdjęciem z byłą żoną. Wybrał się za to na brunch z jej dobrym przyjacielem, Marcinem Tyszką i menedżerką Lucyną Szymańską.

A tu takie obiadowe spotkanie po latach z Sasha Knezevic - napisał Tyszka.
 

Warto zaznaczyć, że to dość rzadka sytuacja, kiedy po rozstaniu jedna z osób spotyka się z przyjaciółmi swojej byłej lub byłego partnera. Zwykle znajomi pozostają wierni jednej ze stron. Spotkanie Knezevica z Tyszką i Szymańską może tylko potwierdzać, że jego rozstanie z modelką nie wpłynęło negatywnie na ich relacje po rozwodzie. 

Wspólnymi zdjęciami pochwalił się zarówno fotograf, jak i model. Być może spotkanie całej trójki zwiastuje jakąś nadchodzącą współpracę. Na profilu Sashy pojawiły się zdjęcia z niewielkiej sesji w Warszawie. Wykonała je Zosia Promińska, a model oznaczył Szymańską i agencję, którą ona prowadzi. Niewykluczone też, że Knezevic spotkał się w Polsce z Rubik, ale niekoniecznie chciał dokumentować to na zdjęciu.

Związek Knezevica i Rubik

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się w 2015 roku po czterech latach małżeństwa. Jak zapewniała modelka, rozstali się w zgodzie i przyjaźni. Choć byli w separacji zdecydowali się wspólnie spędzić święta Bożego Narodzenia.

Macie pomysł, co sprowadziło Knezevica do naszego kraju?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.