Okładka polskiego "Vogue'a" wzbudziła wiele emocji. Teraz Anja Rubik zdradziła kulisy sesji. "Bawimy się polskością"

Pierwsza okładka polskiego wydania magazynu "Vogue" wzbudziła wiele emocji. Anja Rubik, która pojawiła się na okładce, opowiedziała o kulisach tej sesji.

14 lutego na polskim rynku pojawiło się pierwsze wydanie światowego magazynu "Vogue". Już dzień wcześniej mogliśmy zobaczyć okładkę premierowego wydania. Zdjęcie zostało wykonane przez niemieckiego fotografa, Juergena Tellera, a pozują na nim dwie polskie modelki - Anja Rubik i Małgorzata Bela. Opinie internautów na temat okładki są podzielone. W dniu premiery magazynu pojawił się wywiad Anją Rubik, która opowiedziała o kulisach pracy z fotografem. 

Bardzo cenię pracę z Jurgenem, ponieważ jest to niesamowicie spontaniczny proces. Nic nie jest zaplanowane - zaczęła. 

Modelka odniosła się także do sesji zdjęciowych zawartych w magazynie. Zdradziła, w jakim klimacie zdjęcia pojawiły się w środku. 

Sądzę, że to pierwsze wydanie Vogue'a będzie bardzo, bardzo polskie. W taki zabawny sposób. Sądzę, że Polacy są na tyle dojrzali i mają taki dystans do siebie, poczucie humoru, że spojrzą na to z przymrużeniem oka. Dlatego, że bawimy się polskością, takimi symbolami typowymi dla Polski - mówiła Rubik.

Anja Rubik wyznała też, że nowy magazyn na naszym rynku jest zupełnie inny, od tych które dotychczas były dostępne. 

Poza tym, to będzie coś naprawdę innego, nie ma takiego magazynu, nawet zbliżonego na rynku polskim. Ja się niezmiernie cieszę, szczególnie teraz, w kontekście tego, co się dzieje w Polsce, że wyjdzie takie niezależne pismo i pokaże nam coś całkowicie innego, inną estetykę - dodała.

Podoba Wam się pierwsza okładka? Macie już swój numer "Vogue'a"? 

Cały wywiad możecie zobaczyć tu:

MT