Jest już pierwsza okładka polskiego "Vogue'a". Niestety nie tego się spodziewaliśmy. "Smutne i szare jak cała Polska"

Fanpage polskiego wydania magazynu "Vogue" udostępnił właśnie zdjęcie okładki pierwszego numeru. Niestety jest dalekie od naszych oczekiwań.

W czerwcu zeszłego roku media obiegła informacja, że powstanie polska edycja kultowego magazynu Vogue. Pierwszy numer będzie do dostania już 14. lutego.

Fanpage Vogue Polska udostępnił właśnie pierwszą okładkę z Małgorzatą Belą i Anją Rubik na tle czarnej wołgi i Pałacu Kultury. Zdjęcie zostało wykonane przez niemieckiego fotografa, Juergena Tellera, i nie zostało poddane żadnej obróbce graficznej (co zresztą widać).

Nareszcie możemy zaprezentować wam pierwszą okładkę magazynu "Vogue Polska". Małgosia Bela i Anja Rubik pozowały przed obiektywem Juergena Tellera - fotografa, który uwielbia improwizować. Efekty całej sesji będziecie mogli zobaczyć już jutro, w pierwszym numerze polskiej edycji magazynu "Vogue".

Niestety zdjęcie nie zachwyca. Po wielu latach oczekiwania na polską wersję magazynu spodziewaliśmy się czegoś więcej i zdecydowanie bardziej "glamour".

Internautom okładka też nie przypadła do gustu. Podkreślają, że zdjęcie jest smutne, zwyczajne i po prostu mało prestiżowe.

To ma być okładka "Vogue"? Wygląda jak zdjęcie na Instagrama. Smutne.
Smutne, szare jak Polska cała.
Chyba czas zrezygnować z prenumeraty! To ma być okładka "Vouge"? Serio... Modelki super, reszta katastrofa!

Do plusów fani zaliczają wybór modelek, które się na niej znalazły.  

Osoby na okładce - super. Sama okładka? Jak dla mnie mało prestiżowa i zbyt zwyczajna.
Nie wyobrażałam sobie nikogo innego na okładce.

A Wy co sądzicie?

OG

Zobacz wideo
Więcej o: