Joanna Przetakiewicz pokazała mieszkanie. Luksus? Tak, ale najciekawszy jest stół. Gdy się go potrze... Będziecie pod wrażeniem

Joanna Przetakiewicz chętnie chwali się swoim apartamentem. Jest luksusowy i pełny ciekawych przedmiotów. Najlepszy jest złoty stół. Wystarczy go potrzeć, żeby osiągnąć niesamowity efekt.

Joanna Przetakiewicz rok temu w programie Łukasza Jakóbiaka "Jak mieszkają gwiazdy" pokazała swój warszawski apartament. Zdjęcia z jej luksusowego mieszkania często pokazuje także na swoim profilu na Instagramie. 

Dominuje w nim sztuka nowoczesna i szkło. Tuż przy wejściu stoi rzeźba Igora Mitoraja, "Anioł całujący kobietę". Wniesienie jej nie było łatwe - dzieło waży bowiem aż 800 kg.

 

Na środku stoi 3-segmentowy stół zaprojektowany przez  malarza Yvesa Kleina. Jeden z segmentów jest kobaltowy i gdy się potrze jego blat, umieszczone pod nim kawałki złota przesuwają się!

>>>>> TAK MIESZKA PRZETAKIEWICZ

Obok znajduje się znany już z Instagrama elegancki stół obiadowy na 12 osób. To przy nim Przetakiewicz podejmuje gości obiadami.

Program był nagrywany tuż przed zeszłorocznymi świętami, więc całe mieszkanie jest udekorowane świątecznymi ozdobami. Warszawski apartament projektantki jest niezwykle luksusowy, ale też i urządzony ze smakiem. Sami się przekonajcie.

JZ