Joanna Przetakiewicz pokazała mieszkanie. Luksus? Tak, ale najciekawszy jest stół. Gdy się go potrze... Będziecie pod wrażeniem

Joanna Przetakiewicz chętnie chwali się swoim apartamentem. Jest luksusowy i pełny ciekawych przedmiotów. Najlepszy jest złoty stół. Wystarczy go potrzeć, żeby osiągnąć niesamowity efekt.

Joanna Przetakiewicz rok temu w programie Łukasza Jakóbiaka "Jak mieszkają gwiazdy" pokazała swój warszawski apartament. Zdjęcia z jej luksusowego mieszkania często pokazuje także na swoim profilu na Instagramie. 

Dominuje w nim sztuka nowoczesna i szkło. Tuż przy wejściu stoi rzeźba Igora Mitoraja, "Anioł całujący kobietę". Wniesienie jej nie było łatwe - dzieło waży bowiem aż 800 kg.

 

Na środku stoi 3-segmentowy stół zaprojektowany przez  malarza Yvesa Kleina. Jeden z segmentów jest kobaltowy i gdy się potrze jego blat, umieszczone pod nim kawałki złota przesuwają się!

>>>>> TAK MIESZKA PRZETAKIEWICZ

Obok znajduje się znany już z Instagrama elegancki stół obiadowy na 12 osób. To przy nim Przetakiewicz podejmuje gości obiadami.

Program był nagrywany tuż przed zeszłorocznymi świętami, więc całe mieszkanie jest udekorowane świątecznymi ozdobami. Warszawski apartament projektantki jest niezwykle luksusowy, ale też i urządzony ze smakiem. Sami się przekonajcie.

JZ

Więcej o:
Komentarze (123)
Joanna Przetakiewicz pokazała, jak mieszka. Luksus? Tak, ale najciekawszy jest stół. Gdy się go potrze... Będziecie pod wrażeniem
Zaloguj się
 • Gość: sherlock

  Oceniono 125 razy 121

  Po stylu domniemywam, że Pani Joanna urządzała też wnętrze u Pana Don Vasyl-a...

 • fanizymiko

  Oceniono 64 razy 60

  Niezależnie ile będzie materiałów promujących "gust" pani Przetakiewicz i niezależnie jak będzie się przed nią łasił Wielki Nochal ze zrostem brwi w mojej świadomości pozostanie jako ta, która przez długi czas "lansowała" się w białych kozaczkach i w czasie kiedy "weszła na salony" musiała yebnąć sobie foteczkę z uczestnikami.

  Zachowanie i działania urągające godności. Typowa pensjonarka z radomskiego bedąca na wycieczce w stolicy. Taka jest pani Przetakiewicz i 800 kg rzeźba w holu chałupy tego nie zmieni.

 • Gość: gosc

  Oceniono 57 razy 51

  Leczy potworne kompleksy

 • Gość: kika

  Oceniono 51 razy 51

  Ok, wszystko rozumem. Też jestem po remoncie domu, o gustach się nie dyskutuje, jak dla mnie za dużo się tam dzieje, ja wolę spokojniejsze wnętrza. Ale na wuj jej stół z ruszającym się złotem????

 • Gość: Marta

  Oceniono 48 razy 42

  Wiocha tańczy! Widać,ze to nie ona projektuje ubijania!!!

 • Gość: gosc2

  Oceniono 41 razy 39

  Mnie najbardziej fascynują 3 choinki, 4 tuje owinięte krepiną i wiadra z różami... no i meblościanka ze szkła ze szkłem ... bardzo luksusowo.

 • Gość: gosc

  Oceniono 41 razy 35

  ona nie ma świadomości , ze jest beznadziejna i to jej bajdurzenie można znieść najwyżej przez minutę

 • Maciej Nosówka

  Oceniono 34 razy 34

  "W tym roku projektantka postawiła na minimalizm i choinki, których jest w sumie aż 10 [...]"
  Aha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX