Agnieszka Woźniak-Starak w ekstremalnie krótkiej mini i nowej fryzurze. "Elektryzujące zdjęcie". Komentuje też Joanna Przetakiewicz

Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis i Małgorzata Rozenek wzięły udział w sesji zdjęciowej dla "Cosmpolitana". Choć na efekty pracy będziemy musieli trochę poczekać, kilka fotografii zza kulis już znalazło się na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak w kusej, czarnej mini (bluzce?) ze zmysłowym dekoltem - w takiej odsłonie prezentuje się na zdjęciu zamieszczonym przez Piotra Woźniaka-Staraka. Nie jest to bynajmniej zdjęcie z ich prywatnej, małżeńskiej kolekcji. Tak prowadząca "Azja Express" prezentowała się na planie nowej sesji zdjęciowej, którą zobaczymy w styczniowym "Cosmopolitanie". Naszej uwadze nie umknęła jej nowa fryzura. Znacznie krótsze włosy Woźniak-Starak zostały starannie wymodelowane przez fryzjerów zatrudnionych do sesji.

 

O tym, że mąż prezenterki był zachwycony, chyba nie musimy nikogo przekonywać. Zdjęcie skomentował wymowną emotikoną - ";)". Więcej do powiedzenia mieli internauci.

Elektryzujące zdjęcie - pisali.
Piękna, młoda, zgrabna, a do tego inteligentna żona to skarb ;-).

Post skomentowała również Joanna Przetakiewicz:

Obłędne zdjęcie!

Woźniak-Starak nie wystąpiła w sesji sama. Towarzyszyły jej Małgorzata Rozenek i Hanna Lis, które również dały mały przedsmak tego, czego możemy się spodziewać w styczniu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Laski, brawo, patrzę i patrzę - komentowali internauci.
Super! Ekstrababki!
Mega laski, uwielbiam wszystkie trzy.

Pozostaje nam czekać na finalny efekt współpracy pań.

WJ